STSL 18/19 H:3 | Galatasaray 6-0 Alanyaspor | MS | 27 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
orta saha oyuncularını kanata mı alıcak diyorsun hoca ?
2011'deki kanatsız sistem gibi bir sistem olabilir hoca çünkü ileride topu tutmak istiyor bu Garry ve Onyekuru'yla çok mümkün olmayan bir şey bazı maçlarda özellikle zorlu deplasmanlarda bu tarz sistemleri görebiliriz topu hızlı çeviren ve kapanan takımlara karşı dar alandaki seri paslaşmalarla pozisyona girilebilen bir düzene geçebiliriz. Bu hafta ki kadroyu acayip merak ediyorum bakalım hoca ne tarz bir sistem deneyecek çünkü önümüzde Trabzonspor deplasmanı var

2011'deki kanatsız sistem gibi bir sistem olabilir hoca çünkü ileride topu tutmak istiyor bu Garry ve Onyekuru'yla çok mümkün olmayan bir şey bazı maçlarda özellikle zorlu deplasmanlarda bu tarz sistemleri görebiliriz topu hızlı çeviren ve kapanan takımlara karşı dar alandaki seri paslaşmalarla pozisyona girilebilen bir düzene geçebiliriz. Bu hafta ki kadroyu acayip merak ediyorum bakalım hoca ne tarz bir sistem deneyecek çünkü önümüzde Trabzonspor deplasmanı var

hoca geçen maçtan sonra bizim sistemde 1 tarafta rodri ,1 tarafta onyekuru var dedi ama rodri sakatlanınca kötü oldu önemli 1 isim dedi bizim için.

cl'yi bilmem de ligte bence 2 saf kanatla oynarız.

Muslera
Mariano Maicon Serdar Nagatomo
Fernando
Feghouli Belhanda Emre Onyekuru
Eren

Garry oynamaz muhtemelen Donkta dinlendirilir , yedekler Linnes - Ahmet - Donk - Selcuk - Sinan - Yunus ve gelirse Madiaye

Maç başlıklarında elimden geldiğince küçük bir rakip analizi yaparım genelde. Negatif enerji yaydığım da hiç olmamıştır. Takıma güvenirim her zaman. Ama bu maç fena halde puan kaybı kokuyor. İnşallah yanılırım. İnşallah kazanıp kayıpsız devam ederiz.

Alanya'ya basar geçeriz yahu. Korkmayın. İster Eren oynasın ister Muğdat. Zaten bizim camia Alanya'ya karşı bilenmiş durumda. Güzel bir galibiyet olacaktır bizim için. Benim korkum deplasmanlar.

DlbjrsbXsAEGNpT.jpg

Günün ilk bölümünde tedavileri yapılan Garry Rodrigues ve Ryan Donk, akşam sahada koşulara başladı.

Donk'a noldu yaw

Biletimizi aldık gidecez stada.Kaç bin bilet satıldı acaba pazartesi olması ve geç saat olması nedeniyle çok kalabalık olacağını pek düşünmüyorum.İyi bi galibiyet alacağımızı düşünüyorum diğer maçlara oranla iyi futbol bekliyorum artık.

Üst Alt