STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan

9 maçtır gol atamayan Jerome gol attı.
5 maçtır gol atamayan Göztepe 2 gol attı.
Öne geçtiği hiçbir maçı kaybetmeyen Göztepe bu seriyi sürdürdü.
Uzun zaman sonra Başakşehir evinde 2 gol yedi.
En son geçen sene Sivas'a yenilen Başakşehir bu sezon kendi evinde ilk kez yenildi.
Tüm puan kayıplarını Galatasaray'dan önce oynadığı haftalarda yapan Başakşehir istikrarını sürdürdü.
Abdullah Avcı son düzlükte stres olmaya ve loser kimliğini sürdürmeye devam etti.

Zaa xd

Önümüzde ki 5 maçı kazanıp iki kupa alıp rahat rahat tatile çıkalım.

Şu Burak'ın geçen haftada ki mucize son dakika golü olmasaydı keşke. İkinci olacak tinerciler bu gidişle.

İstemen açıkçası ikinci olmalarına

E
Alınmasi hataydi, neyse ki ucuz. Sezon sonunda kendisi kaçar biz de kurtuluruz.
"Hijo de puta" dedi
Bunlar yanlız şöyle iyi yerli aldık böyle iyi aldık derken Tolgay dışında hepsi leş oğlu leş oyuncular.Kısaca uzun yıllar daha şampiyonluk görmeleri imkansız.
Fenerbahçe'de, Konyaspor maçında cezalı duruma düşen futbolcular:

Soldado
Isla
Tolgay Arslan

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hangi kupa heis Ümraniye koydu bunlara.
Basak tffden ozel izin alip 43 yasinda bir oyuncu daha transfer etmeli yoksa gidiyor sampiyonluk

Ebu cehilde galatasarayliymis diyorlar dogru mu?
Dzyuba ile ilgili enteresan bir tespitim oldu. Adam hava topuna zıplamıyor kafama çarpsın diye bekliyor öylece. Özellikle dikkat ettim hiç bir topa zıplayarak çıkmıyor olduğu yerde bekleyip yanındaki oyuncuyu itiyor çekiyor faul falan yapıyor. Acaba çok uzun boylu olduğu için zıplama yeteneği mi yok anlayamadım.
Yok artık komedi ;D Freyi slimaniyi izlemedin heralde hayatında
mesajlarına bakıyorum da neden bu kadar kötü auran var?
Adem ljajic iyi yaptı haftaya banko maç var küme hattında fb kolay geçer 3/4-0 alırız cezayı temizledi köftehor
BJK şampiyon olamaz da Başakşehir ile 33. Hafta oynamamız kötü oldu. Farkı 3'e indirsek çok farklı olurdu sonraki akış. Şimdi diken üstünde hep biziz.
Kasımpaşayi yenerek fark 3 oluyor gene. Evimizde kazanırsak ve fener kazanırsa fark 6. Haftaya fenerliyim ben.
Lukunku gibi bir şey lan bu
Lutfeb baska.lakap bulalim çuval Volkanin lakabı
yeni gördüm :asd::asd:

ts ye koymuşşşşşlar :asd:

okadarda ağlayıp vatan millet yapmışlardı baya baya bağırta bağırta yenmişler
Sanki bana 50 kisilik atmoosferde oynuyorlar. Sanki gecen hafta erzuruma sahasinda degil de mars‘da yenildi. Asil ev sahibi olduklari maclarda puan kaybeder eger hakem ib.eleri izin verirse operasyon cocugu meteeee, koyarlar seni sepeteee

Doğru ama biz herzaman mücadeleyi 8jk ve fenerle yaptıksu an alenen devletle yapiyoruz hakemleri nasıl geçeceksin adamlar zaten oyunla kazanamiyorlar
Hakemler nolacak
Yav şöyle saçma sapan şeyleri paylaşıp durmayın. Sıktı artık gerçekten. Sokucam silivrinize.
Karbonat Erol'u marizleriz rahat ol.Erzurna zor olacak dogru.

Erzurna 1
Bursa 3
Fb 0
Konya 1
Rize 3
Sivas 3

Icerde de fulledik mi 71 ediyor.Yapamayiz mi sence bunu?

Ha bu yavsak basak 71'e dusmeyecek gibi geliyor arti bana.Her hafta miskin miskin 3 puani alip gidiyorlar.
Sahtekar sadık'a bak, adam dokunmamış bile sarı kartı aldı
solucan sadık yine aynı devam..
Şimdi fener uefayı alamayacak mı yani
3 ay devre arası tatilimi olur tipine tukurdugum vodkacilari
Önder ozan olması lazım. Fenerli zaten.
Kasımpaşa ligden düşerse bedava gelir Trezeguet

Diagne çopde mitroglu degilmi. Minimum 25 milyon euro iki çope gitti.
Dk 87 gol gelecek
Hayal kuruyoruz olmuyor çok çok zor 3 eleme geçmek.

Bizim takımın kalitesi lig için bile yetersiz bence Avrupa için 3 yıl daha beklemek gerekicek.
Eleman derken ? Ben sana yaşın icabı aynı tarzda ithamda bulunmayacağım ama sizinle aynı düşünmeyen insanları kuş ilan etmek çok komik. Bence asıl kuş sensin hadi bakalım .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Birden fazla arkadaş aynı düşünceye sahipse sende bir sıkıntı vardır demektir.

Bütün kanallar birleşmiş algı operasyonu yapıyor Mariano atılsaydı kırmızı görmeliydi dillerinde Fenerin kalemşörlerinin biz burda onları ifade ediyoruz sen nereye getirdin

Mariano'nun ayağa bastığını hepimiz pozisyonun tekrarlarında gördük ama sarılarda biliyosun var'a gidilmiyor hakemde maç anında göremedi geçmiş yıllarda bunlar çok dillendirilmiyordu ama bizim maçlarda bütün ayağa basmalar dillendiriliyor biz bunu ifade ediyoruz sen balıklama olaya atlıyorsun hemde hakaret ederek onları destekliyorsun
theNomac8 months ago
amk trömsösüne eleninince kombine almıştım arkadaşlar daşşak geçmişti. sene sonu da ben daşşak geçtim. hem de daşşağın kralını geçtim. o zamanlar bekar, genç bir üni öğrencisiydim. bu sene östersundsa elendik. yıllar sonra kombine aldım. işyerinde arkadaşlar daşşak geçti. sene sonu yine ben daşşak geçtim. hem de daşşağın kralını geçtim. artık evli ve bir kız babasıydım. yani zaman geçiyor daşşak geçilen değişmiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 42607
yavaş yavaş düşmeye başladı ssler
Kostas nasıldı ?
Yanlış düşünce.
Kupa maçları ölçü olmaz. Diğer liglerde de böyledir, kupa da sürpriz takımlar eleyebilir. Rotasyon yapıyorsun kasmıyorsun.
Önemli olan yedek olan bazı yetersiz oyuncuları sezon sonunda yollamak.
Kaçırdığı röveşata tadımı kaçırdı
Saatte 1,5 metre hızla gelen bir topu yerde sıçma pozisyonunda beklerken bacak arasından kaçırmak baya komik açıkçası. En son böyle gol yiyen kaleci şu an huzurevinde falandır.
Umursamıyorsa çekilsin kaleden. Hayır zaten topun önünden çekilse top kaleye girmiyordu, adam 3 direğin arasına yönelmeyen topu gol yaptı:asd:
24. Hafta Yeni Malatyaspor - Başakşehir / Erzurumspor - Galatasaray
25. Hafta Başakşehir - Fenerbahçe / Galatasaray - Antalyaspor
26. Hafta Kayserispor - Başakşehir / Bursaspor - Galatasaray
27. Hafta Başakşehir - Konyaspor / Galatasaray - Yeni Malatyaspor
28. Hafta Beşiktaş - Başakşehir / Fenerbahçe - Galatasaray

Başakşehir'in fikstüre bakınca 3 puan garanti denebilecek maç yok 15 puan üzerinden 1 de alabilirler 6 da alabilirler bu süreçte bizim ne yapacağımız çok önemli olacak şu fikstürden 13 veya 15 puan alabiliriz ki bu da bizi ligin son 6 haftasına girerken 58-60 puan yapar. Kalan 6 maçta da 72-73 puanları görebiliriz ki bu seneyi şampiyon yapmaya yetecektir. Ayrıca biz kazandıkça Başakşehir kaybederse daha da stres yapacakları için tamamen kopabilirler.

Bu fikstür de önemli bir nokta da 3 anadolu takımın hocaları da defansif olarak güçlüler tamamen kontra atak oynayacaklar Visca'ya özel önlem alacaklardır diğer takımlar gibi etkili oyuncularını rahat bırakmazlar ki en etkilisi Visca diğerleri o kadar taşıyamaz.

Bir beraberlikle hemen şampiyonluk gitti diyenler sezon sonu bakalım ne diyecekler?
Bu sene en rahat şampiyonluğumuz olacak.
Bu sene şampiyon yapılmak istenmiyoruz herşey bizim aleyhimize başakşehiri şampiyon yapma yolunda gidiyor nasıl rahat şampiyon olacaz
Rahat nasıl oluyo bi acıklar misın?
8 puan nasıl erir bunu mantıklı bir cevapla acıklamanı istiyorum. Yanlıs anlama sadece soru soruyorum
Daha 10 hafta var.Başakşehir mutlaka 2-3 beraberlik ve mağlubiyet alacaktır.Son 7-8 haftaya girdiğimizde şampiyonluk stresini kaldıramazlar.Bir maçları içeride bizimle.
O maçı alacağımızı varsayarsak geçen yıldan daha kolay şampiyon olacağımızı zannediyorum.
Sen deplasmanlarının hepsini kazanabilecek misin?
Bu sampiyonluk hesabı yapanlar 90% kus. Trolluyorlar akılları sıra
Erzurum maçındaki puan kaybı sırasındaki yazdığım mesajlar.Hepsi birebir gerçek oldu.
Benim gibi şampiyonluk hesabı yapanları kuş ilan eden bile vardı.

Umarım bu sonuçlar kargaların şampiyon olması için yapılmış bir tezgah değildir.
Tüpçü ve arkasında bıraktıklarından her şey beklenir.

Geçenler de yorumcular dile geitrmişti;kargaların maddi durumu kötü diye şampiyonlar ligine gitmeleri isteniyormuş.
Yönetim,teknik heyet ve oyuncular çok uyanık ve olayın bilincinde olmalı ayrıca sonuna kadar iyi mücadele etmeli.
Tek bir hakem hatası bile bize çelme takmaya fazlası ile yeter.

Ahahahhaha şimdi tv den çektim

ZZkpb6.jpg

Üst Alt