STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan

Boş koyun arkadaşlar. Bu maçtan çıkacak hiçbir sonucun önemi yok. Konya'yı yen, sonraki hafta içeride Avrupa devi gelse çıkamaz ligte.

Geçen seneki tarife olacak.

Ve Not: Burak'ı tanıdıysak, sarı kat görecek ve bizim maçta oynamayacaktır.

Bir de bunlara yapayım bakalım tutacak mı :D

Bu maçta puan kaybetme ihtimalleri yok. Muazzam beceriksiz olmaları lazım ki bu olduğunda bile en kötü hakem destek atıyor. Ekmek çıkmaz maalesef.

totem.jpg

41yYu0ji5GL._SX425_.jpg

Besiktas'in ic saha maclari kolay. Ankaragücü, Alanya ve Kasimpasa'yi zorlanmadan yenerler. Alanya kendi sahasinda 7-8 atmasi gereken macta Fener'e bile anca bir tane atabildi. Vodafone stadinda es kaza belki bir gol atar ama les defansiyla fark yer. Kasimpasa helva gibi takim. Denizli top oynatamiyor. Ankaragücü'nün son 5 macta tek galibiyeti kardes takim Kayseri'ye karsi.

Kasımpaşa için düşüncene katılsam da Alanya’nın Beşiktaş’a zorluk çıkartabilecek bir futbol oynadığını düşünüyorum.

Ayrıca umarım Ankaragücü galip gelir ve Beşiktaş’ı yarıştan tamamen çıkartır. Bu arada şimdi baktım da Ankaragücü Şubattan beri dokuz maçta sadece bir mağlubiyeti var. O kadar da kolay bir maç değil.

Arenadaki maci kaybedersek o zaman gorurum ben sizi.. Bu hakemler oldugu surece benim hic umudum yok.

Aynen herkes o maça kesin gözüyle bakıyor ama daha kayseriye bile 11-11 iken diş geçiremedik.
Bizim taraftar çok havaya girdi ve her yerde çok büyük konulmaya başladı.genelde bu tarz havalanmalar felaket ile sonuçlanır.

Kargalar geçen hafta berabere kalsalardı oyuncuları tatil moduna geçecekti ama son dakika golü onlara moral oldu.
Bu saatten sonra bizim maç dışında puan kaybetme ihtimalleri yok.

Bize karşıda ilk golü atarlarsa eğer o amç farka bile gidebilir. çok dikkatli olmamız gerekiyor.
Önce konya'yı yenip sonra full konsatrasyon..

Aynen herkes o maça kesin gözüyle bakıyor ama daha kayseriye bile 11-11 iken diş geçiremedik.
Bizim taraftar çok havaya girdi ve her yerde çok büyük konulmaya başladı.genelde bu tarz havalanmalar felaket ile sonuçlanır.

Kargalar geçen hafta berabere kalsalardı oyuncuları tatil moduna geçecekti ama son dakika golü onlara moral oldu.
Bu saatten sonra bizim maç dışında puan kaybetme ihtimalleri yok.

Bize karşıda ilk golü atarlarsa eğer o amç farka bile gidebilir. çok dikkatli olmamız gerekiyor.
Önce konya'yı yenip sonra full konsatrasyon..

Daha dün 5 attık ya gaza gelen biz miyiz Bjk mi anlamadım

Beaiktasin bizim maç dışında bu maç ve Trabzon maçı var puan kaybedebilecegi Kasımpaşa ve Alanyayi banko alirlar

Son düzenleme:
Galatasaray havaya girerse.....

Gerisini Galatasaray'ı tanımış taraflı tarafsız kişiler bilir aslında diyordum ya neyse

Üst Alt