STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İşte bu yüzden Fb maçına stopersiz çıktık küçük gibi görünen büyük ayrıntı bunlar.

Fener maçı öncesi puan kaybetsek daha oraya gitmeden psikolojik olarak bitecektik. Hakemler doğrayacak diye oyuncuyu sakınma riskine giremeyiz artık. Kendisi dikkat edecek bir şekilde. Kadıköy'de sırf böyle olacak diye Belhanda'yı oyundan aldık mesela. Ben de kesin kırmızı verecekler, çıkmalı diye düşünüyordum. Çıkması iyi mi oldu tartışılır. Kazansak muhtemelen çok iyi hamle denecekti. Sonuçlara göre konuşmak her zaman en kolayı.

Ekleme: Malatya kupa maçında bence rotasyon yapılmalıydı. O konuda hak veriyorum.

Konyaspor son 9 maçta galibiyet alamadı. Bugün Ankaragücü takımını yenemezlerse bu sezonun en kötü uzun süreli istatistiğini yakalamış olacaklar.
10 maç 0 galibiyet.

Muslera

Mariano Luyindama Marcao Nagatomo

Donk

Feghouli Belhanda Fernando Onyekuru

Diagne

Ndiaye'nin performansi son 2 mactir yerlerde + gecen sezon da son haftalara bu uclu orta saha ile cikmistik, Fernando 8 numara oynamisti.

Screenshot_20190421-174052_Chrome.jpg

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk Fernando
Feghouli Ndiaye Onyekuru
Diagne
Belhanda Linnes ve Akbaba yedek olsun
Ve lütfen kupa maçında saçma sapan kart gormeyin artik

Üst Alt