STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
biz gecen yil 6 da 6 yapip sampiyon olduk. 6 macin 4ünde gol yemedik. basaksehir ve besiktas dahil.

akhisar düsme korkusunu cok net hissedip köpek gibi oynamasina ragmen kazandik

alanya'da hoca belhanda garry feghouliyi cikardi ve kazandik

ligin son haftasi feghouli oyundan cikmisken penalti atamayan gomisin penalti golüyle sampiyon olduk...

ve basimizda FATIH TERIM!

Konya'nın yeni stadında oynanan tüm lig maçlarını kazandık. Geçen seneki kupa maçında son dakika saçma bir hatayla 2-2 berabere kalmıştık o kadar.

Bu yine de kesin kazanırız anlamına gelmez. Konya gol yemediği sürece iyi direnecektir. Ligin ilk yarısında her ne kadar saçma bir penaltıyla 1-1 bitse de oyun genelinde bizden çok daha iyilerdi. Bizim golümüzde acayip garip bir goldü.

skor veriyorum 1 3 . penaltı diagne . diagne değişik bi gol feghouli . konyasporun golüde fofana defansın içinden geçip atar bitane

Bence Rize maçı bizim şampiyonluk maçımız olacak.

O deplasmanı ürkütücü buluyorum yıllardır. Ters geliyor bize

Db-F_3GWkAAYylH.jpg
Da5XTwWW0AAs2JM.jpg:large

Gecen sezonun son haftalarinda Fernando bjk'ye atmisti, Mariano ise basaksehir macinin kilidini fuzesiyle acmisti, bu son haftalarda lider oyuncular karakterlerini sahaya yansitmalari lazim. Her seyi Diagne, Feghouli ve Onyekuru'dan beklememeliyiz, diger oyunculara is dusuyor.

10 mactir mac kazanamayan konyayi yenelim bir zahmet. artik 5mac kazanirsak sampiyonuz.
her maci kafamda kazaniyorum rize macindan supheliyim. ters geliyor hirtolar bize

Bu maçı kazanırsak bizi zorlayacak tek takım Rize kalıyor. BJK ve Başakşehir zaten Arena'dan çıkamaz. Tek ayaklı Sivas maçına gelirsek zaten büyük takımlar böyle maçların net favorisi olduğu gibi, bir de GS'ın extra winner olması gerçeği var.

Üst Alt