STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
231020171205127950348_2.jpg

Cucu demisken bu net penaltiyi nasil vermedi enteresan yani boyle bir pozisyon CL yari final macinda olsa penaltiyi verir miydi? Bence 100% verirdi. Korkak desem oyle biri de degil yillardir hakemlik yapiyor. Degisik bir hakem.
Onun tam penalti oldugu net degil ya.

Çok şanslıydık o gün.Maç bileti bulamadığımızdan dolayı stadın önünde telefondan izledik maçı.Başakşehir golü atınca aha dedik gidiyo şampiyonluk.Pek de iyi oynamıyorduk birkaç pozisyona girsek de.Maçı telefondan takip ederken GS Storeun sağ çaprazında kalan kapılardan birinin açıldığını gördük abimle birlikte ve yaklaşık 20-30 kişi birden koşarak kapıyı ittirip görevlilerin arasından içeri tribünlere girdik.Bilerek mi yaptılar yoksa bir iş için açtılar da bizim çullanacağımızı beklemiyorlar mıydı bilemiyorum ama kapalı tribünün sağ tarafında bulduk kendimizi.Müthiş bi atmosfer vardı 2. yarının başında ve bizim takımın hücum yaptığı taraftaydık.Feghoulinin gelen golüyle yıkıldı adeta stad ve maç yeniden başlamıştı.Üst üste gelen gollerin vardan iptal olmasıyla baya bi sinirlendik ancak kararlar doğruydu.Onyekurunun golünden sonra rahatladık biraz ve maç sonuna kadar kalemizde pek pozisyon vermeyerek şampiyonluğumuzu ilan ettik.Stadtaki 3. şampiyonluk kutlamam oldu böylelikle 2005-2006 efsane sezonu ve 2019 şampiyonluk kutlamalarının ardından.2005-2006 sezonundaki 16 dakikalık heyecanı stadta yaşamak,bütün şampiyonluklardan daha değerlidir benim için.
Rakipler bile son haftalara şampiyonluk iddiası olan bir Galatasaray görünce bi şekilde bizim şampiyon olacağımızı düşünüyorlar.Boşuna demiyoruz "Mayıslar bizimdir" diye.

231020171205127950348_2.jpg

Cucu demisken bu net penaltiyi nasil vermedi enteresan yani boyle bir pozisyon CL yari final macinda olsa penaltiyi verir miydi? Bence 100% verirdi. Korkak desem oyle biri de degil yillardir hakemlik yapiyor. Degisik bir hakem.
penaltıyla alakalı yorum yapmayı unutmuşum üstat hakem cücümüydü hatırlamıyorum ama verilmemesi tam manasıyla adilik ve küstahlık olmuş. bundan daha neti ceza sahasında fegulinin kellesinin kolunun bacağının falan koparılması olurmuş

Geriye düştüğümüz golden sonra hayatı sorguladım. Hani bir insanın ölmeden önce yaşadıkları film şeridi gibi gözünün önünden geçer ya. Aha dedim fbnin Denizli faciasını yaşarsak, sahamızda akbilsporlular şampiyonluk kutlarsa vs. 2. yarı başlayana kadar onları düşündüm. Demek son maçta şampiyonluk kaybetmek böyle bir duyguymuş diye fenerlilerin yerine koydum kendimi.

Yemeği de devre arasına getirmiştik maçla birlikte çakışmasın diye. Tv'nin sesi açık. İçerden goooll sesleri geliyor. Aha dedim içerden, bu spiker bu kadar çok bağırdıysa kesin yine gol yemişizdir. Dayanamadım koştum tv'nin önüne. Daha 46. dakika bile olmadan golü atınca bıraktım yemeği maçı izlemeye başladım. 10 dakikada 4 gol atmıştık. Onyekuru'nun attığı son golde hadi bunu da iptal etsene diye hakeme küfür ettiğimi hatırlıyorum. O golü atınca emin oldum buradan şampiyonluk vermeyiz. 19.05'e yakışır bir maçtı. Galatasaray düşmanlarını bir kez daha üzmüştük. Maç sonunda soluğu Kızılay meydanında almıştım. Ankaralılar bilir burası İstanbul'un Taksim meydanı gibidir şampiyonluklar burada kutlanır.

Velhasıl müthiş bir geceydi.

Yaw Jansen hem eliyle hem diziyle faul yapıyor orada. nasıl temiz diyonuz la. Tamam belki Serdar kolayca kendini bırakmış olabilir ama faul var neticede. Hasansio'nun eline değen top penaltı mı tartışılır ama bir de kornerden gelen topa elle oynadıkları pozisyon vardı o net penaltıydı.

Üst Alt