STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçı kazanıp kadro planlaması evresine geçmeliyiz. Önümüzdeki sene gerçekten güzel bir kadromuz olacak bence. Gönderilecek çöplerle ve adam akıllı bir yaz kampıyla takımın kendine gelmesi lazım. En azından bir santrafor olacak yaz kampında. Diagne gider 15 civarına. Önümüzdeki yıl birinci santraforumuzun Mitroglou olacağına inanıyorum. Bir de onun ayarında bir santrafor iyi olur. Uçmaya gerek yok. Gelecek transfer paralarını orta sahadaki 6-8-10 numaralara harcamalıyız. Deplasman sorunumuzun asıl nedeni bu bölgeler.

Bu maçı kazanıp kadro planlaması evresine geçmeliyiz. Önümüzdeki sene gerçekten güzel bir kadromuz olacak bence. Gönderilecek çöplerle ve adam akıllı bir yaz kampıyla takımın kendine gelmesi lazım. En azından bir santrafor olacak yaz kampında. Diagne gider 15 civarına. Önümüzdeki yıl birinci santraforumuzun Mitroglou olacağına inanıyorum. Bir de onun ayarında bir santrafor iyi olur. Uçmaya gerek yok. Gelecek transfer paralarını orta sahadaki 6-8-10 numaralara harcamalıyız. Deplasman sorunumuzun asıl nedeni bu bölgeler.

Mitro 1.santrafor mu adam daha topu görmeden sakatlanıyor o iş yaş.

D6UEWn7W0AE7qcC.jpg
Şu seriye bakıyorsun Galatasaray yenilmiyor. Bu takım başka bir td ile muhakkak kaybederdi. Bizi FT ve AA zirvede tutuyo çok net.

Cücü verilir bu maça ilk yarıdaki Bjk maçından mimli fazla olumsuz iş yapamaz normal bir yönetim sergiler. Biz her halükarda hoplatırız bu Akbili zaten kuşkum yok.

Başak geçen sezonun gerisinde, üstelik rezalet bir grafikle geliyorlar. Bugün aldığımız galibiyet ve kazanmak zorunda olmaları da büyük baskıya sokar. Geçen sezon kazanmak zorunda değillerdi ve Mariano'nun o şapkadan çıkan golü olmasa fıtık etmişlerdi bizi. Beraberlik cebimizde başlıyoruz ama yine de kazanıp "Şampiyon Cimbom!" yazdıracağız, Allah'ın izniyle.

Üst Alt