STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nasıl? Daha önce ofsayttan goller iptal olmadı mı? Hakem bayrak kaldırınca mı çağrılmıyor? Bu nasıl bir adalet anlayışı VAR'ı komple çöpe kaldırsınlar o zaman

Edit : Doğru Ofsaytta çağmıyorlar ama Ali Palabıyık neden kendisi iptal etmedi

Üstat ofsaytta çizgiyi çekiyorlar ofsayt yoksa golü ver diyorlar, ofsayt varsa golü iptal et diyorlar. Yani maçın hakemi karışmıyor ona. Direk var ile alakalı.

@Osman SEDEN reis yazmis misin ben mi kacirdim

Hakemi de yendik bir kez daha
şampiyonluk heyecanıyla unutmusum reis :asd:

ekibimizi doğramalarına rağmen alehimize kartlar verilmesine rağmen tertemiz gollerimizin verilmemEsine rağmen teknik heyetimizin hiçbi günahı yokken tribüne göndermelerine rağmen galip geldik. HAKEMİ VARI TFFYI PFDKYI TJK YI NEVAR NE YOK HERKESİ YENDİK ve ŞAMPİYON OLDUK.

Son 8 senede 5.sampiyonluk oldu ki bu dönemde bir sürü sorun yaşadık.

Zaten bu 8 senede lig,türkiye kupası,süper kupa toplam 23 kupanin 13 tanesini biz almışız muhtemelen yazın akhisar i süper kupada da yener 24 te 14 yaparız.

Emre b icin tecrubeli falan diyorlar da dayak yemelerinin ve bundan dolayi baskinin altinda ezilmelerinin nedeni Emre’nin golden sonra topu tribune yollamasi

Dedikleri kadar tecrubeli ve buyuk futbolcu olsa bu tarz hareketlerin bizim kulubemiz tarafindan cezasinin kesilecegini bilmesi gerekirdi

Döve döve koyduk serefsizlere

Başak savunması şöyle iyi böyle iyi diyorlardı 8-9 tane pozisyonumuz var duran toplar dahil. Maçın başında Diagne onu atsa zaten görürdüm Avcı spastiğini. Mert 2 tane çıkarınca adamlar atamayana atarlar yaptı ama Rus stoper 2.golü atamayınca psikolojik olarak çöktüler. Fegin muazzam golünden sonra santra oldu hemen 1 dk geçmeden onyekuru ile bastırıyorduk 2.gol için. Doğru dürüst oynamayan İnleri sahaya süren Avcının kimyası çoktan bozulmuştu ama havasını iyice aldık artık şey olup gider BAŞŞAKTAN

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başak savunması şöyle iyi böyle iyi diyorlardı 8-9 tane pozisyonumuz var duran toplar dahil. Maçın başında Diagne onu atsa zaten görürdüm Avcı spastiğini. Mert 2 tane çıkarınca adamlar atamayana atarlar yaptı ama Rus stoper 2.golü atamayınca psikolojik olarak çöktüler. Fegin muazzam golünden sonra santra oldu hemen 1 dk geçmeden onyekuru ile bastırıyorduk 2.gol için. Doğru dürüst oynamayan İnleri sahaya süren Avcının kimyası çoktan bozulmuştu ama havasını iyice aldık artık şey olup gider BAŞŞAKTAN

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Epurano sonrası folloş olmuştu savunmaları her fırsatta yazıyordum zaten Anadolu takımları bile baya zorluyordu.

Sen futbol bilgini gozden gecir rakipten gelen top ofsay mi olur
Sadece yon degisirse yine ofsayt olur. Dedigim gibi yeniden izlemem lazim. Henuz imkanim olmadi. Kutlamalar ile meskuldum

Ofsayt kurali. Pasin verldigi anda rakibin son Adami haric senin veya takim arkadasinin rakibe gore out/kale cizgisina daha yakin olman/olmasi. Pasif aktiv konusuna girmiyorum.

Pozisyonun tekrarini henuz gormedim.
Kural konusunda Sabaha kadar tartisiriz

adebayor kulubede tam olarak naptı bilmiyorumda maçın içinde son dakikalardaki gerilime rağmen herif bi pozisyonda acayip sağduyulu davrandı musleradan defalarca özür diledi.
gökhan inler ise çaplarına göre fena değildi. sonradan düştü oyundan

Üst Alt