STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs

9b36f736d43.jpeg

Türkiye’nin Bayern’i olmak için onlar kadar iyi maddi durumumuzun olması gerek hocam. Senin transfer sezonunun başında harcayacak paran yok FFP yüzünden. İlla adam satman gerek. Bayern şu anda istese Bayer Leverkusen’in veya Dortmund’un forvetini 40-50 neyse verip alabilir. Sen Galatasaray olarak Fenerbahçe’nin stoperini bonservisi neyse verip alabilecek güçte değilsin maalesef. Bayern ve Juventus çok uç örnekler. Diyelim ki gittin istedin Abdülkadir ve Yusuf’u. Ki isterler umarım. İkisine 40 milyon istediklerinde de “Olur mu yahu öyle şey? Gitsinler Avrupa’ya 25’e satsınlar o zaman. Sizin götü boklu oyuncunuza mı kaldık?” demeyin yani. Bundan bahsediyorum. Onu alırız bir Galatasaray’ız, Türkiye’nin Bayern’i biziz diyip sonunda diğer takımlara trip atmakla olmuyor bu işler. Türkiye’nin Bayern’i olman için senin takım olarak üst üste 7-8 kez lig şampiyonluğu kazanman gerek. Ekonominin bir oyuncuya çatırt diye 40 milyon euro verebilecek durumda olması demek. Çünkü Bayern istese 100 milyon verebilir, Türkiye’nin Bayern’i de bir zahmet yarısından azını versin.

Tabiki bizim şuan ki ekonomik yapımızda istediğimiz her oyuncuyu alamayabiliriz.
Ama istemekde sakınca yok.Belki avrupadan istedikleri teklifleri alamayabilirler..
Trabzonun durumu ortada ..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim takıma direk alt yapıdan getirip koyamıyorsun işte malesef. Ben bi ardayı hatırlıyorum malum parasızlık yılları , bir de semih var Terim tak diye koymuştu.
kotamiyoruz cunku hata yapma sansi taniyamiyoruz, o lüksümüz yok. O yuzden diyorum ya surekli oynatma garantisiyle yeni cikan takimlardan birine gidip vermek gerekiyor teklif gelse degil sportif direktorumuz kulup bulup anlasıp oyunculari vermemiz gerekir.

saLdıR memiKtaş < ̄`ヽ、      / ̄>  ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´    ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°) /      >     ,ノ      ∠_,,,/´” KupaLarı bizim İçiN KaLdır MemiktaŞ

Üst Alt