STSL 18/19 H:34 | Sivasspor 4-3 Galatasaray | MS | 24 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diagne ve Belhandayı sat al 2 sini sence değmez mi ?
kesinlikle degmez evet ikiside büyük potansiyel kabul ama büyük takıma hazırlar mı ben pek sanmıyorum
üstelik birisi kanat birisi 10 numara

o 2 sıgırı satacaz zaten yoksa gelecek sene avrupada duman ederler bizi

bize cok iyi 2 tane ortasaha lazım bütün para buraya gömülmeli futbolda ortasahan zayıfsa forvetin cavani olsa nafile

kesinlikle degmez evet ikiside büyük potansiyel kabul ama büyük takıma hazırlar mı ben pek sanmıyorum
üstelik birisi kanat birisi 10 numara

o 2 sıgırı satacaz zaten yoksa gelecek sene avrupada duman ederler bizi

bize cok iyi 2 tane ortasaha lazım bütün para buraya gömülmeli futbolda ortasahan zayıfsa forvetin cavani olsa nafile

Futbolda bütün mevkiler önemli artık eksik yer bırakmayalım hep bir bölge eksik kalıyor takımda.

Yenilgi tabi ki istemeyiz ama as kadrodan kimse olmamalı. Sivas -yönetimiyle de sabit- fenerin arka bahçesidir. Sırf pislik yaptırmak için teşvik verebilecek kadar gözü dönmüş zihniyetteler. Kavga çıkartıp yalandan bir ton ceza yedirmeye bile çalışabilirler. Biraz manyakça bir düşünce olsa da, u21 destekli yedek takımla çıkmak mantıklı olacaktır. Hem gelecek sezon kadroda düşünülen gençlere de mesaj maçı olur.

Üst Alt