STSL 18/19 H:4 | Bursaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 2 Eylül - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:4 | Bursaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 2 Eylül

DljbtQMXcAAvU3K.jpg

Yapacak bisey yok arkadaslar. Bjkden de cacik olmaz bizdende.

İlk yari bitene kadar maximum 3-4 puan geride kalmayi basarirsak (sampiyonlar ligini zaten pas geciyorum muhtemelen 2-3 puan anca olup sonuncu oluruz) devre arasinda alinacak kiralanacak forvetlerle sampiyonlugu kovalamamiz gerek. Yine sampiyon olmaliyiz ki bi daha ki sene cl gelirleri bize sart oglu sart

O yuzden destek olalim ilk yarinin sonuna kadar minumum puan kaybiyla girip transfer donemini beklemekten baska care yok

Sorun bizim 3 puan kaybetmemiz değil, Dün biz forvet almadık diye kaybetmedik moraller bozuktu takımda snerji çok kötü oldu allahın cezası adam git bir tane çöp getir bari insanları kandırılmışlık pskolojisine sokma muslu mesut olsun herkes. Kimse demiyor gelen adam gelsin gomis gibi 2 şer 3 er atsın. Bütün modumuzu sevdi attılar hocanın dün yüzü gülmüyodu inşallah evimizde galibiyetle bi moda gireriz hayırlısı ile. Ama şunların gideceği gün benim bayramım olucak allahın izni ile.

9 puanlık diyelim biz ona
Hatta başak kaybederse 12 puanlık oluyor.

Bjk bu saatten sonra puan kaybetmez.
Bizim gibi enayi degiller.
Bizim emre'ye verdiğimiz paranın 2 milyon altına gayet iyi bir 10 numara aldılar.
İyi kötü 3 tanede forvetleri var Birde babel lens var.
Bu sene kargalar rahat şampiyon olur.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Nasıl bu kadar rahat, emin postlar atabiliyorsunuz; hayret.

Ben dünki maçtan sonra gram sevinemedim.

Biz kendimize bakacağız önce.

Biz dahada rezil durumdayız. Çalık, Maicon, Sinan, Onyekuru, Eren.. bu oyuncuların 1 gram faydası yok.

Nasıl çıkacaz işin içinden..

sakho diye aglayanlara küfür etmek istemiyorum.kimi istesek kazma sakat diyosunuz al sana sakho.sonra scout transferi bilmem ne ya bi git.artık transfere karısmayın ,yeter

Üst Alt