STSL 18/19 H:4 | Bursaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 2 Eylül - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:4 | Bursaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 2 Eylül

Cidden buna inanıyor musun ya?Sosyal medyayı azıcık dikkate alsalar şu takıma en azından 1 forvet almazlar mıydı?

Vagner love neden olmadi

Fiko ya para kazandirani bilmem ne yapsinlar yazanlar vardi twitter da

Sosyal medyayi dikkate aldiklari kesin,aspor da olursa olur olmazsa Ocak ayinda dedi twitter sallandi ardindan düzeltmek zorunda kaldi mesela

Kesinlikle takip ediyorlar,hatta basin toplantisinda guvenlik kamerasi espirisi yapti,basin da guvenlik kamerasina konusuyor diyeni görmedim

bu sezon şampiyon olursak bjk feci dagilir, senol en geç sezon sonu gider

fb desen zaten bitik durumda, ocak ayina kadar ali koc baskılara dayanamayıp cocu'yu yollar, ayküt geri gelir

trabzon önümüzdeki yıllarda bir seyler yapabilir kafayı calistirirsa

Vagner love neden olmadi

Fiko ya para kazandirani bilmem ne yapsinlar yazanlar vardi twitter da

Sosyal medyayi dikkate aldiklari kesin,aspor da olursa olur olmazsa Ocak ayinda dedi twitter sallandi ardindan düzeltmek zorunda kaldi mesela

Kesinlikle takip ediyorlar,hatta basin toplantisinda guvenlik kamerasi espirisi yapti,basin da guvenlik kamerasina konusuyor diyeni görmedim

Vagner Love Bjk yönetiminin "Love'ı bedava verirsek gidip bir de tutarsa ayvayı yeriz" düşüncesiyle hareket edip 1.5 milyon euro bonservis istemesiyle yattı.

Tabii ki dikkate alıyorlardır da transfer iptal edecek kadar değil.Taraftar Sakho'yu istemedi diye almadılar demek saçma bence.Yani Sakho'yu biz isteseydik alacaklarına mı inanıyorsun?Bence ilgimiz bile olmayabilir.Milyon tane adam istedik onları alsaydılar.

bu sezon şampiyon olursak bjk feci dagilir, senol en geç sezon sonu gider

fb desen zaten bitik durumda, ocak ayina kadar ali koc baskılara dayanamayıp cocu'yu yollar, ayküt geri gelir

trabzon önümüzdeki yıllarda bir seyler yapabilir kafayı calistirirsa

Bana oyle geliyor ki bu sezon rakiplerimiz kasimpasa basak hatta belki iyi bir golcusu olsa kayseri

fb cidden toparlayamayacak gibi duruyor, bjk de ilerleyen haftalarda yasli kadrodan dolayi zorluk cekebilir
Hatta senol bence farkinda ve kendini kovdurmaya calisiyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Vagner Love Bjk yönetiminin "Love'ı bedava verirsek gidip bir de tutarsa ayvayı yeriz" düşüncesiyle hareket edip 1.5 milyon euro bonservis istemesiyle yattı.

Tabii ki dikkate alıyorlardır da taraftar Sakho'yu istemedi diye almadılar demek saçma.Yani Sakho'yu biz isteseydik alacaklarına mı inanıyorsun?Bence ilgimiz bile olmayabilir.Milyon tane adam istedik onları alsaydılar.

Welbeck'i istersen dogal olarak alamazlar para yok

Sakho'ya ilgimiz oldu bu net,fransa basini da kiralik gelecegini yazdi

Transferin son günü bursa'ya Imza atmasi da bizim ilgilendigimizin kaniti bence,bize gelemeyince buyuk ihtimal menajeri bursa'ya önerdi

Bjk Burak icin Maas bütcesi acmak icin yollamaya dünden raziydi,ben taraftar tepkisinden dolayi vaz gectigimizi dusunuyorum

Vagner Lowe stratejik bir olaydı ve bence yonetimin almama kararı dogruydu..

Dunyada forvet kıtlığı mı var? Zibillah kadar forvet var, bulana..

İşte bu yüzden kızıyoruz scout ekibine.. Emre Utkucan a.. Allahın belaları.. Genç, bedelsiz, gelecek vaat eden bir adam bulamadılar şu koca dünyada..

Cok iyi oldu bu kayip. Kazansalar havaya.girceklerdi
Smdi bizim.parolamiz pasa akhsar maçlarından 6 puan. Bjk nin bir sonraki.deplasmani fener. Bitik fener bunları öyle böyle yenecektir yine.

Welbeck'i istersen dogal olarak alamazlar para yok

Sakho'ya ilgimiz oldu bu net,fransa basini da kiralik gelecegini yazdi

Transferin son günü bursa'ya Imza atmasi da bizim ilgilendigimizin kaniti bence,bize gelemeyince buyuk ihtimal menajeri bursa'ya önerdi

Bjk Burak icin Maas bütcesi acmak icin yollamaya dünden raziydi,ben taraftar tepkisinden dolayi vaz gectigimizi dusunuyorum

Bu transfer döneminin yıldızı İbrahim Seten de 1.5 milyon bonservis olayını yazdı.

Ben de taraftarın bir suçu olmadığını,tamamen yönetim beceriksizliği olarak görüyorum forvet transferi yapılmamasını.

Ulan Galatasaray istanbulspor kadar olamadim tam 16 adet forvet var adamlarda.
DmHUj_wX4AENYQK.jpg:large

Üst Alt