STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maicon ve Belhanda bir daha ilk 11 gormemeli, Belhanda'nin oyunu degil karakteri rezalet. Her an kirmizi kart gorebilecek yavsaklikta bir gerzek ne yazikki. Bunu kacinci kez yapiyor, o yuzden affedilmemeli.

Maiconunsa oyunu rezalet. Herif kafada bitirmis Galatasaray'ı resmen takim satar gibi oynuyor. Alanya macinda da ayniydi, gol yemedik diye cok onemsenmedi.

Düzelir Allahın izniyle ndiaye alışsın belhanda pci yedek kalsın, sinan yedeğe geçsin feghouli girsin takıma. Serdar maicon oynamaya başlasın düzelir.
Ha forvetsiz olur mu... olmaz...

1. Fatih terim anahtari aldi, transferleride ben yaparim demedim mi?
2. Gecen sene transfeleri yapan ekibi kovdurmadimi?
3. Yonetim ne yapsin, elindeki copleri kim alir? En azindan Carole ve cavands satildi. Asil plan Rodriguesi 13e satip transfer yapmakti.
4. Yonetim diye birsey yok, suan takimi hem icerde disarda terim yonetiyor

Bugun de takimi sabote etti, yalan mi? Bilerek verdi maci!

Birde oyuncular iyi hazirlanmamis nedeni ise terim trip yapmis

Hoca istemeden abdul sicmaya gidemez. Gomisin satisinda abdul kadar hocanin da hatasi var. Bu onun gelmis gecmis en iyi hocamiz oldugu ve cogumuzu Galatasarayli yapan hoca oldugu gercegini degistirmiyor.

----------Muslera
Linnes Donk Serdar Nagatomo
-------Ndiaye Fernando
Feghouli Emre Garry
-----------Muğdat

Bundan sonra böyle çıkmalıyız maçlara. ABV bitirdiniz 3 günde bizi.

Bugün kırmızı yemesek de bu mac kaybedilecekti. Ruh yok aynı gecen senenin sorunu. Deplasman da kayıp Galatasaray. Büyük maclarda rakibinin sahasında ezilen Galatasaray. Bu mevcut kadroyla bu durum çözülmeyecek gibi. Zaten genetiğimiz de yok derbi kazanmak onu biliyoruz da en iyi dönemimiz olan aysal dönemini özlemedim desem yalan olur.

Üst Alt