STSL 18/19 H:6 | Bursaspor 0-0 Başakşehir | MS | 21 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başakşehir'in deplasman oyunu da kötü bu sene.Özellikle Erzurum maçında çok kötüydüler.Bugün kazanacaklarını sanmıyorum.Bursa ilk golü atarsa kesin olarak yenilmez zaten.Bugün Bursa ilk galibiyetini kazanabilir gibi duruyor

Neden? Antalya bence şu anda Bursa'dan formda. Bursa'nın tek şansı taraftar. Adebayor ve Clichy'de dönmüş. Bu takım kolay kolay kaybetmez. Avrupa'da yok üstelik.
Her iki takımın oynadığı Antalya aynı takım değildi, ciddi eksikler vardı Başşak maçında

Beşiktaş'ı yenecek seviyede de top oynamadılar, üst üste 2 gol yiyince maçı tuttular.

Bu maç Başşak için daha zor geçecektir şüphesiz.

Bu sene hiçbir takım deplasmanda öyle elini kolunu sallayarak maç kazanamaz.Deplasmanda düzgün top oynayan tek bir takım yok şu 5 maçta.O yüzden her sonuç çıkabilir bu maçtan.Ben Bursa kazanmaya yakın diyorum.Beraberlik zaten çok ağır basıyor maçta.Kazanan olursa da Bursa olur

Her iki takımın oynadığı Antalya aynı takım değildi, ciddi eksikler vardı Başşak maçında

Beşiktaş'ı yenecek seviyede de top oynamadılar, üst üste 2 gol yiyince maçı tuttular.

Bu maç Başşak için daha zor geçecektir şüphesiz.

Hiç sanmıyorum. Ne bjk ne fb hep söyledim en ciddi rakibimiz bunlar. Kadroyu koruyup genişlettiler. Arda'da biraz kendini toparlamışsa durdurulmaz bir takım olurlar.

Tek şansımız başımızda Terim gibi winner varken, onlarda bir loser hoca var.

Hiç sanmıyorum. Ne bjk ne fb hep söyledim en ciddi rakibimiz bunlar. Kadroyu koruyup genişlettiler. Arda'da biraz kendini toparlamışsa durdurulmaz bir takım olurlar.

Tek şansımız başımızda Terim gibi winner varken, onlarda bir loser hoca var.
75 puan toplamaları lazım ihtimal vermiyorum

Olur da Visca sakatlanırsa zaten ilk 4e girerler en fazla

Mevzu bu değildi zaten sen Antalya daha iyi takım Bursa'dan, Bursa'yı rahat yenerler diyorsun ben de bu maç çok daha zor geçer diyorum.

Samet aybaba geçen sene satıyordu maçı kazara robinho gol attı volkan hanzosu içine aldı bakalım gene gol atınca üzülecekmi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

75 puan toplamaları lazım ihtimal vermiyorum

Olur da Visca sakatlanırsa zaten ilk 4e girerler en fazla

Mevzu bu değildi zaten sen Antalya daha iyi takım Bursa'dan, Bursa'yı rahat yenerler diyorsun ben de bu maç çok daha zor geçer diyorum.

Göreceğiz bakalım. Ben Bursa'yı rahat yenerler demedim bu arada, sadece başakşehir yener diyorum. Skor almayı biliyorlar. Erzurum maçında doğru dürüst kaleye gitmeden kazandılar mesela.

Umarım dediğin çıkar. Açık ara en nefret ettiğim takım bu ayrı konu.

başak şu 11le maç alırsa yazıklar olsun fenerin konya mucizesinden daha büyük bir şey olur

badji seve orta sahası başağın üstünden tır gibi geçer sakho golleri bulur

chedjou da son dakikalarda adebayorla başak yapar bacak arası/vücut çalımı falan

Üst Alt