STSL 18/19 H:9 | Galatasaray 1-1 Bursaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basaksehirin tek dogru yaptigi sey , en ideal kadrosu neyse her maca onunla cikiyor

Ezberledik artik

Kaleci

Sagda caicara solda clichy
Ortada epuranu , yaninda gecen sene attamah vardi , bu sene da costa

Onlerinde emre , sakatsa irfan veya mahmut 3 lusunden 2 si

Solda elia , sagda visca

Ortada mossoro onlerinde adebayor

Bu kadroyu luzumsuz yere degistirmiyorlar , ona ragmen cogu maci ucu ucuna bitiriyorlar , 3 mactir kazanamiyorlardi , 1-0 kazandilar

Yani sampiyon olma olasiliklari bence hic yok ama basarili gidisatlarinin sebebi cart curt sakatlanip da her maca 4-5 adam degistirmemeleri

Mac ritmleri , birlikte oynama birbirini tanima duzeyleri yuksek kaliyor bu sayede

Bence oynadigi futbol ile "en iyi futbol oynayan takim" diyebilecegimiz öne cikan bir tane bile takim yok su an lig de-

Ne biz ne de Basaksehir öyle ahim sahim top falan oynamiyoruz acikcasi. Besiktas ve Fener daha kötüler bu konuda. Ek olarak dört takimin dördü de deplasmanlarda cok kötü mesela.

Başakta yine bir sistem var aga. Adamlar gol yemiyor. Hücum işinide çözerlerse zaten zor tutarız. Adebayor bu sene çok etkisiz en büyük eksikleri o

Bir şey olmaz son haftalarda hep patlıyorlar zaten 33.haftada bşk maçımız var iş oraya kalırsa o maçı alır fişi çekeriz en kötü.

Adebayor da yaşlandı artık normal.

Fikstürlerine baktım kazık baya.

Dışarda Konya
İçerde Bjk
Dışarda Rize
Dışarda Göztepe

Şu 4 maç da zaten baya aşağı inerler ama olur da sağ çıkarlarsa ciddi aday diyebiliriz.

Besiktasi yensinler de gerisi umrumda degil pek
Abdullah Avcı'nın son yıllarda Şenol Güneş'e karşı inanılmaz bir üstünlüğü var bir de Beşiktaş'a ters gelen sistemler var mesela çok pas yapan ve kapanan takımlara karşı Beşiktaş etkili bir oyun oynayamıyor ama açık alanda oynamaya çalışan takımlara karşı fazlasıyla etkili oluyor. Muhtemelen 2 hafta sonra Başakşehir yenecektir o maçtan sonra Şenol Güneş iyice tartışılır bir hale gelir diye düşünüyorum.

Abdullah Avcı'nın son yıllarda Şenol Güneş'e karşı inanılmaz bir üstünlüğü var bir de Beşiktaş'a ters gelen sistemler var mesela çok pas yapan ve kapanan takımlara karşı Beşiktaş etkili bir oyun oynayamıyor ama açık alanda oynamaya çalışan takımlara karşı fazlasıyla etkili oluyor. Muhtemelen 2 hafta sonra Başakşehir yenecektir o maçtan sonra Şenol Güneş iyice tartışılır bir hale gelir diye düşünüyorum.

Bjk iyice çöksün Vodafone'da çakalım şunlara akılları başlarına gelsin.

Bjk iyice çöksün Vodafone'da çakalım şunlara akılları başlarına gelsin.
Fikret Orman her geçen seçim dönemi takımla ve teknik adamlarla ilişkisi iyi olan kim varsa ekibinden çıkarıp transfer gibi komisyonun çok döndüğü yerlere kendi adamlarını getiriyor gibi geliyor. Ben Fikret Orman'ın Şenol Güneş'le de çalışmak istediğini düşünmüyorum çünkü hem Şenol hem de Fikret Orman'ın açıklamalarında sürekli bir çelişkiler oluyor. Bunların yanında bir de takım içi ciddi gruplaşmalar var. Bizim zamanında çok üst seviyelere çıkıp hatalar yaparak çöküşümüze neden olan ne varsa şimdi onlar aynı hataları yapıyorlar ve çökme noktasına geliyorlar. Yakın zamanda Şenol - Yönetim - Takım - Taraftar döngüsünde ciddi olaylar kopabilir muhtemelen Başakşehir maçından sonra ortalık toz duman olacak :D

Bir şey olmaz son haftalarda hep patlıyorlar zaten 33.haftada bşk maçımız var iş oraya kalırsa o maçı alır fişi çekeriz en kötü.

Adebayor da yaşlandı artık normal.

Fikstürlerine baktım kazık baya.

Dışarda Konya
İçerde Bjk
Dışarda Rize
Dışarda Göztepe

Şu 4 maç da zaten baya aşağı inerler ama olur da sağ çıkarlarsa ciddi aday diyebiliriz.
Aga ben zaten hep böyle kötü oyun oynayacağımızı sanmıyorum. Devre arasına kendimizi lider atarsak artık gerisi yönetime kalır. Hülle transferi mi yaparlar artık bilmem ama şu belhandayla maiconu sağlam paraya çakıp 3 transfer şart. Ondan sonra işler rayına oturur

Üst Alt