STSL 18/19 H:9 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu milli maclar sampiyonlar ligi donusunden daha kotu yav. juventus bile sahasinda berabere kaldi real evinde yenildi roma evinde yenildi

Cl maçı için max Avrupa'da bir yere gidiyorsun takım düzeni bozulmuyor herkes aynı yerde antreman falan kolay.

Milli takıma gidince biri Afrika'ya biri Asya'ya biri Amerika'ya gidiyor hepsi farklı antremanlar çalışmalar yapıyo üstüne mesafe fazla mesela Muslera ve Nagatomo 12 saat yol çektiler buraya gelmek için yorgunluk oluyor haliyle.

O değilde efsanelerin isminin koyulduğu süper ligde

Turgay Şeren sezonu sampiyonu Besiktas
Süleyman Seba sezonu sampiyonu Galatasaray
Lefter sezonu şampiyonu Trabzon olur gibi

Ve biz turgay seren sezonunu berbat gecirdik
Besiktas süleyman seba sezonunu berbat gecirdi
Fenerbahce lefter sezonunda küme düsme mücadelesi veriyo
Ilhan cavcav sezonunda genclerbirligi küme düstü
Noluyo lan

Ts şampiyon mu olur uy aha

Cl maçı için max Avrupa'da bir yere gidiyorsun takım düzeni bozulmuyor herkes aynı yerde antreman falan kolay.

Milli takıma gidince biri Afrika'ya biri Asya'ya biri Amerika'ya gidiyor hepsi farklı antremanlar çalışmalar yapıyo üstüne mesafe fazla mesela Muslera ve Nagatomo 12 saat yol çektiler buraya gelmek için yorgunluk oluyor haliyle.
milli arayi iyi degerlendirmek istiyorsak tt arena'da o bos gecen hafta sonunda bir 90 dakikalik hazirlik maci oynayacagiz. cagir basaksehiri veya kasimpasayi oynayalim de hepsi gelir. biletleri 10-20 lira yap stad dolmazsa neyim. elde kalan adamlar fit olur, sifresiz kanalda mac izlesin millet ilaveten. bunlari hic düsünemiyorlar.

milli arayi iyi degerlendirmek istiyorsak tt arena'da o bos gecen hafta sonunda bir 90 dakikalik hazirlik maci oynayacagiz. cagir basaksehiri veya kasimpasayi oynayalim de hepsi gelir. biletleri 10-20 lira yap stad dolmazsa neyim. elde kalan adamlar fit olur, sifresiz kanalda mac izlesin millet ilaveten. bunlari hic düsünemiyorlar.

Milli takıma gitmeyenler zaten yedek sorunumuz gidenler.

:asd:
601c2affa346e6eeaa8f32b81eb47cd6.jpg

GSC'de artik lig 12.si ile lig 15.si oynayinca bile konusu acilabiliyor. Kendimizi gelistirmeye devam ediyoruz.

Federasyon bu maci niye ögle 1'e koymadi anlamadim. Aksam Kasimpasa-Akhisar macini seyretmek daha güzel olurdu.

Zirveyi ilgilendirmeyen maclari aksama niye veriyorlar anlamiyoruim.

Ögle vakti kimse yoktur diye acmadik Kasimpasa macinin konusunu ama bu mactan daha güzel mac oldu o.

Puan kaybettiler gram sevinmedim nedense.

Alıştım galiba artık bunların puan kayıplarına. Umursamaz moduna geçtim fenerle ilgili

Maçın özetini izledim de, Soldado bu maçı adeta satmış. Hani girip kaçırdığı iki pozisyona Sinan girse 1'i kesin gol olurdu. Bu durum iç karışıklıkların devam ettiğini gösteriyor Fener'de ama hiç umrumda değil.

Başakşehir, Kasımpaşa var; onlardan sonra Tinerciler geliyor.

10. haftaya geldik Fenerbahçe şampiyonluğa havlu attı.

Üst Alt