STSL 19/20 H:1 | Fenerbahçe 5-0 Gazişehir | MS | 19 Ağustos - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:1 | Fenerbahçe 5-0 Gazişehir | MS | 19 Ağustos

Özeti izledim resmen bir tiyatro oynanmış tetikçi bir hakemle akıllarınca gözdağı veriyorlar ama bize yediremezler.Burda kuş güzellemeleri yapan arkadaşlar akbil maçını iyi izleyin .. bu fenerden bir yol olmaz.

Sene sonu dumur edicez bu pislik ezikoglu ezikleri Allahin izniyle. Sampiyonluk istedikce tokmagi kafasina indirecez vurucaz kirbaci vurucaz kirbaci bu rezil sikecilere. Tokmakci Büyük Galatasarayimiz bu rezil pisliklere haddini bildirecektir

ersun yanal balonunun tek taktiği var 45 dakika pres,pres,pres.ilk 45 dakika fener gol bulamazsa yenilmesi çok normal oluyor.takımın yakıtını ilk 45 dakika'da harcıyor.gazişehir üst üste 3 pas yapabilseydi bugün yenerdi.başakşehir haftaya feneri evinde yeneceğini düşünüyorum(hakem bu hafta ki gibi formda olmazsa).haa bu maç herkes maçın hakemine yüklenmiş ama herkes var odasında ali palabıyık'ın olduğunu unutmuş.1. penaltıda çağırmadı bilerek..asıl şeytan o.geçen sene bize yaptıklarına kaldığı yerden devam ediyor.hüseyin göçek ve ali palabıyık için tepkimizi göstermezsek gerçekten fener yarışın içinde kalır sürekli.

o değil de şimdi aklıma geldi gazişehir başkanı maçtan önce fenerbahçe ile aramızda fazla kadro farkı yok demişti.adam nasıl bir zehirli ok attıysa fener yüzde 70 topla oynamış.

Fener'in hakemlerle yarışta kalacağı gün gibi ortada. Daha sezon başlamadan futbolun şer cephesinin pislikleri başlamıştı, kendinizi buna alıştırın.

Denizli'deki Hasan Şaş olayının ve dün akşamki maçın ilk hafta oynanması bizim için muazzam oldu. Geçen yıl Fatih Terim'e verilen 10 maç ceza ve o dönem kaybedilen puanları aklımıza getirelim ki bu sezon kat be kat fazlasıyla karışılacağız.

Ne yönetim ne teknik heyet ne de futbolcular tahriklere kapılmamalı. Bakın bu sezon bol kart göreceğiz. Hakemler çileden çıkartacak, son haftalara yakın lehimize bizim bile kabul edemeyeceğimiz kararlar verip, Galatasaray'ı hakemler kolluyor algısını yaratmaya çalışacaklardır. Bu savaşı yönetim, futbolcu ve taraftar olarak kenetlenerek kazanabiliriz ancak. Yoksa birbirimizi yer arsızların sözlerine muhatap oluruz.

Bu sefer karşımızda amatör değil profesyonel bir kötülük var.

işin en ilginç tarafı sürekli fener yada bjk fanatiği bir adam geliyor tff başkanı oluyor Galatasaraylı bir başkan adayı dahi çıksa kıyamet kopuyor ve olamıyor sonra şampiyon oluyoruz çıkıyorlar hakemler tff Galatasarayı tuttu . Geçen sene rize maçına kadar neler yaşamışken bir rize maçında hakem hatası yüzünden şampiyonluk geldi diye bu sene her türlü rezilliği göstere göstere yapacaklar kimse istemeyecek fenerin bu sene kötü gitmesini

Fener'in bu maçını ölçü olarak almayın ama geçen sezon ki gibi Kadıköy'de kolay kolay yenilmezler her türlü çirkefliği yaparlar ama takım olarak kırılgan yapıları var kadrolarında ki tolga,serdar,ekici,emre gibi futbolcuları sakatlanmaya hazırlar emre ve volkan zaten tetikçi maçları fazlasıyla geren topçular Lige böyle başlamaları daha iyi oldu en azından transferde frenleyebilirler.

Babel 3 sene 10 milyonz€=60 milyon lira
Şener 2 sene 2 milyon €=12 milyon lira
Jimmy 2 sene 2.5 m€= 15 milyon lira

Durduk yere boşa harcanmış 90 milyon lira civarı bir rakam.
Üç oyuncu da katkı verir takıma.Babel winner özelliği olan bir oyuncu.Diğer ikisi yerli oldukları ve tecrübeli oldukları için alındı.Daha iyisi alınabilirmiydi evet Ancak FFP varken bonservis veremediğimiz için bunlarla idare edeceğiz.Eleştirirken biraz da düşünmeliyiz.

Maça şöyle bir göz ucuyla baktım. Hatırlarsınız bizim geçen sene 6-0'lık Alanya maçı vardı tam transfer sezonu kapanırken. Gomis satılmış, Emre Akbaba gelmişti. İlk maçında da 2 tane attı falan. Havaya girip transferi de ağırdan alıp becerememişti yönetim. Sonrası malum. Eğer bu maça aldanıp ağırdan alırlarsa ligin ilk yarısında topu atar fener. Birkaç oyuncu dışında bütün sezonu götürebilecek oyuncuları yok. Transfer yapmasınlar iyidir böyle. :D

Bunlarda kruse dışında topçu yok çok net söylüyorum.. Denizli ligin en kötüsü derken bu Eminönü saatçilerini görünce fikrim değişti.. Zeytinburnu vardı bilen bilir gelen geçen 5-6 atıyordu ona benzer bir form bekliyorum gazişehirden..

fenerde bi halt yok, bizim ne yapacağımız önemli. adamlar bu sene özellikle kadıköyde müthiş bir hakem desteği alacaklar. hem var hakemi hemde orta hakemler yarışta tutunabilmeleri için ellerinden ne geliyorsa yapacaklar. çünkü ülkedeki futbol düzeni fenerin şampiyonluğunu isteyecektir bu sene. eğer biz ülkenin en büyük camiası isek bu düzene çomağı sokacağız. buna boyun eğersek o zaman fenerin şampiyonluğu izleriz malesef. fenerin lehine yapılan tüm işlerde ortalığı yangın yerine çevirmemiz lazım. ayan beyan yaptıkları yanlarına kar kalmamalı.

Kotu gecen sezonun ardından gecen seneye gore nispeten daha iyi kadro, rakiplerin alayının puan kaybiyla istahlanan takim ve taraftar ve krema olarak lige yeni cikmis bir ekiple sahalarinda oynamalari
Gayet normal bir sonuc.
Biz kendi isimize bakacağız.

Üst Alt