STSL 19/20 H:16 | Kayserispor 1-4 Başakşehir | MS | 22 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu Başak'ın oynadığı topsa bizimki ne acaba? Her şeyi geçtim çalışkan herifler. Kayseri'nin tandemin patlak olduğunu görmüşler 10 dakikada 6-7 tane top attılar savunma arkasına. Biz olsak koşmayan takımla kendi sahamızda 2 metrekareye top çeviriyorduk daha.

Şu Başak'ın oynadığı topsa bizimki ne acaba? Her şeyi geçtim çalışkan herifler. Kayseri'nin tandemin patlak olduğunu görmüşler 10 dakikada 6-7 tane top attılar savunma arkasına. Biz olsak koşmayan takımla kendi sahamızda 2 metrekareye top çeviriyorduk daha.

Kayserinin tandemin patlak oldugunu gorecek hoca lazim iste

Derdi para olan, hedefi taraftar algisini yoneterek en uzun sure kalabilmek olan, analiz etmek calismak yerine 20 yil onceki ezberleri yapmaya devam eden dinazor hocalardan kurtulmaliyiz

Genc, basari isteyen ve bunun icin calisan calistiran hocalara sans vermeliyiz

Okan gibi, tudor gibi, sergen gibi hocalarin sans bulmasi lazim buyuk takimlarda

Lung son 5 dakikada 4-5 tane %90'lık top çıkarıp takımını oyunda tuttu ama kanatlardan su gibi geliyor Başakşehir. Geçen yılki gibi bir futbol mucizesi olmazsa rahat kazanırlar 2. yarı. Kayseri'nin ilk 11'inden 6-7 direk adamının olmaması tabii ki büyük acziyet ama Başakşehir'in hemen hemen tüm fırsatlarının bireysel hatadan ziyade çalışılmış oyunlardan gelmesi aradaki esas farkı ortaya koyuyor.

Ceza sahası dışı sağ çaprazda
kısa pasla topla buluşan Brice Dja Djedje rakibinden sıyrılıp kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

Ceza sahası dışı sol çaprazda uzaklaştırılmaya çalışılan topla buluşan Hasan Hüseyin Acar kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

Ceza sahası dışı sağ çaprazda topla buluşan Ben Rienstra kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncusundan geri dönüyor.

Kayseri'nin oyun plani genelde uzaktan sutlarla kaleyi abluka altina alip kornerlerden falan gol atmak üzerine kurulu. Bunlara ilaveten Hasan Hüseyin'in pozisyonu gol olsa devreye 2-2 ile girmislerdi ama kaleci Lung yine efsane oynuyor, o olmasa mac 5-6 olmustu.

Antalyaspor'un maddi durumu ne bilmiyorum ama ben olsam gider Lung ve Kravets'i alırım devre arası. Kayseri zaten bitmiş. Antalya'nın en büyük iki sorunu atan ve tutan.

Antalyaspor'un maddi durumu ne bilmiyorum ama ben olsam gider Lung ve Kravets'i alırım devre arası. Kayseri zaten bitmiş. Antalya'nın en büyük iki sorunu atan ve tutan.
Rize, Pasa ve Konya bu sene ligde kalacaksa Ankaragücü ve Kayseri'nin dagilmasindan dolayi kalir. Antalya bence Tomas ile bir sey yapamaz. Kalmalarina ihtimal vermiyorum an itibariyle.

Sangare, Mert Hakan ve Emre Kilinc'i almak lazim Galatasaray'a. Emre Mor beyinsizi gittigine göre Bilal Basacikoglu 1 sene denenebilir, zaten hep öyle transferler yapiyoruz. J.Durmaz'a göre hem en azindan hizli. Antalya'dan Ufuk Akyol, Kayseri'den Bernard Mensah (fesih hakki elindeyse) bedelsiz veya bedelsize yakin alinabilir.

Okan Buruk 3 milyon TL aliyor deniyor. FT 20 milyon aliyor. Eminim o bes para etmez yardimcilari bile Okan'in aldigindan fazla aliyordur. Iligini kemigini sömürdüler kulübün. Sorsan hepsini Galatasaray sevgisi icin yapiyorlardir. O kadar yapmacik bir adam ki, firsati buldugunda cok sevdigi! Galatasaray'i tüpcü'ye satmaktan utanmaz. Sonra Takimin hocasini kovdurup piskince nerde kalmistik diye üstüne cöker.

Üst Alt