STSL 19/20 H:2 | Trabzonspor 2-1 Yeni Malatyaspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:2 | Trabzonspor 2-1 Yeni Malatyaspor | MS | 25 Ağustos

Çok erken böyle söylemek için.Fb tamam iyi başladı da Bjk defalarca iyi başladı,65 puanı göremeden bitirdi sezonu kaç kez.Keza biz de 2017'de iyi başlamıştık gayet,sonradan sağlam sıçmıştık.2018'de de Terim-Albayrak değişikliği olmasa o yılda da 2017 gibi 4. olurduk kesin.Fb iyi başladı diye barem birden yukarı çıktı demek doğru bir söylem olmaz şimdiden.Fb'nin tek korkutucu yanı,Başakşehir deplasmanından da 3 puanla çıkmış olması.Umalım da Başakşehir'i gelen geçen yensin,orta sıra takımı olsun da ekstra bir 3 puan olmasın bu.Oynadığı futbol ya da kadrosu o ölçüde bir umut vermiyor yoksa.Bizi de görmek lazım bir de.Birkaç hafta daha geçsin.O zaman daha net bir yorum yaparız.Şu an için tek diyeceğim,75 olsa olsa maksimum olabilir.Bu noktadan sonra ben 75-80 arası bir şampiyon bile görmemizin zor olduğunu düşünüyorum.Yabancı sınırı gelirse olur ancak o olursa.

Heriflerin defansinda 3 herif yerinde oynamiyorken Basak deplasmanini cevirdiler.Icerde bizim performansa yakin bir performans sergileyeceklerini dusunuyorum.Bir de Basak gibi 1 ekstra mac daha alirlarsa 75 ediyor iste.Fener'i ciddiye almak lazim.Keske 5.olup Avrupa ile oyalansalardi.

Heriflerin defansinda 3 herif yerinde oynamiyorken Basak deplasmanini cevirdiler.Icerde bizim performansa yakin bir performans sergileyeceklerini dusunuyorum.Bir de Basak gibi 1 ekstra mac daha alirlarsa 75 ediyor iste.Fener'i ciddiye almak lazim.Keske 5.olup Avrupa ile oyalansalardi.

Küçümseyelim demiyorum,tabi ki ciddiye alalım onda katılıyorum ama bu kadar da üstüne düşmemek lazım.O kadar kolay değil,75 puan toplamak eskiden de kolay değildi,şimdi hiç değil.Biraz daha bekleme taraftarıyım ben daha net konuşmak için.

Bir şey değişeceğini sanmıyorum.Bizim Östersunds olayı gibi ya da kendi Vardar olayları gibi elenirlerdi %100.Ne Ali Koç'un ne Fb camiasının ne de Ersun'un umrunda Avrupa'da ilerlemek.Tek hedefleri şampiyon olup psikolojik olarak toparlanmak,böylelikle bizim de önümüzü kesmek.Gerekirse şampiyon olup 2014 gibi men yiyip gitmemeyi bile göze alırlar.Avrupa tamamen üçüncü dördüncü planda onlar için şu an.

Küçümseyelim demiyorum,tabi ki ciddiye alalım onda katılıyorum ama bu kadar da üstüne düşmemek lazım.O kadar kolay değil,75 puan toplamak eskiden de kolay değildi,şimdi hiç değil.Biraz daha bekleme taraftarıyım ben daha net konuşmak için.

Bir şey değişeceğini sanmıyorum.Bizim Östersunds olayı gibi ya da kendi Vardar olayları gibi elenirlerdi %100.Ne Ali Koç'un ne Fb camiasının ne de Ersun'un umrunda Avrupa'da ilerlemek.Tek hedefleri şampiyon olup psikolojik olarak toparlanmak,böylelikle bizim de önümüzü kesmek.Gerekirse şampiyon olup 2014 gibi men yiyip gitmemeyi bile göze alırlar.Avrupa tamamen üçüncü dördüncü planda onlar için şu an.

Elenince sezona bu kadar iyi giremezlerdi iste.O elenme ligi de etkilerdi.

EC0y1HJWwAAHiHx

Üst Alt