STSL 19/20 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 1 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

fb-3-yildiz-png.29862
1524776345132-png.21146
1879.png

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

Spor Toto Süper Lig 19/20 Sezonu 3.Hafta
Fenerbahçe - Trabzonspor
Ülker Stadyumu
1 Eylül 2019 Pazar
21.45

sıkı maç olur

trabzon bu geçirgenlikle çok pozisyon verir

fener önde basarsa deli gibi ts de çok pozisyona girer

lige havlu atıp atmayacağımızı belirleyecek maç bence bu.son şansımız bu maç ne yazık ki.

trabzon yada fenerbahçe'den birisi galip gelirse ligi alır götürür.bizimde ümitlerimiz tükenerek biter.

trabzonun feneri evinde yenebileğini sanmıyorum fenerde bu derbi şansı varken.ama trabzonda kazanmak için varını yokunu ortaya koyacaktır.bu maç berabere biterse bizde kayseriyi yenersek tekrardan toparlanabiliriz.

şanslıyız ki kayseri maçları genelde bizim kendimizi bulduğumuz maçlardır.
genelde kayseri dermanımıza yetişen takım olur işler kötü giderken.umarım yine aynısı olur.

lige havlu atıp atmayacağımızı belirleyecek maç bence bu.son şansımız bu maç ne yazık ki.

trabzon yada fenerbahçe'den birisi galip gelirse ligi alır götürür.bizimde ümitlerimiz tükenerek biter.

trabzonun feneri evinde yenebileğini sanmıyorum fenerde bu derbi şansı varken.ama trabzonda kazanmak için varını yokunu ortaya koyacaktır.bu maç berabere biterse bizde kayseriyi yenersek tekrardan toparlanabiliriz.

şanslıyız ki kayseri maçları genelde bizim kendimizi bulduğumuz maçlardır.
genelde kayseri dermanımıza yetişen takım olur işler kötü giderken.umarım yine aynısı olur.

hahahaghsahgshdshshsdhsdhs

Fener kaybetse bile ligin ilk 3 maçında başakşehir ve TS gibi rakiplerle oynamış atlatmış olacak.
bu çok önemli değil biz kendi evimizde kazandıktan sonra.ama berabere kalmaları bizim için daha avantaj.zaten trabzonun yenebileceğini sanmıyorum.bizim toparlanmamız için ikisininde puan kaybetmesi lazım berabere kalıp.

Üst Alt