STSL 19/20 H:9 | Fenerbahçe 5-1 Konyaspor | MS | 26 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:9 | Fenerbahçe 5-1 Konyaspor | MS | 26 Ekim

Min. Kruse sakat 2 hafta daha yokmuş

Kruse hürriyete göre oynuyormuş bugün. Kasık sakatlığını buz tedavisi ile mi atlattı acaba şaka gibi :asd:

anyway bu maçta ben fb'nin organizasyon ve hücum yetersizliği sıkıntısı yaşayacağını düşünüyorum. Konya'da en az bir gol bulur. fb, Başkan Erdoğan'a yalakalık gününde bu maça odaklanamaz. Konya'ya basacağım.

Kruse hürriyete göre oynuyormuş bugün. Kasık sakatlığını buz tedavisi ile mi atlattı acaba şaka gibi :asd:

anyway bu maçta ben fb'nin organizasyon ve hücum yetersizliği sıkıntısı yaşayacağını düşünüyorum. Konya'da en az bir gol bulur. fb, Başkan Erdoğan'a yalakalık gününde bu maça odaklanamaz. Konya'ya basacağım.
Farouk Miya dehşet topçu Fb defansına zor anlar yaşatabilir ama defansta yine Ali Turan kazması oynarsa Konya'nın işi zor

Akşam akşam moral bozmaya gerek yok maç boyunca maçın gidişatını ve sonucunu görmemek için elimden geleni yapacam. Bu şartlar altında bu kadar destekle bu sene bu ligten hiç bi beklentim yok. Olan benim d.playa gömdüğüm 1000 lirama oldu.

Üst Alt