STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 4-0 Bucaspor | 21 Ocak | İkinci Yarı

ya tamam o zaman araştırmadığın detaylı olarak şeyler hakkında bilmiş gibi yapma ben biliyorumda 500 milyon euro diyorum ve galatasarayın borcu 150 milyon euro dur diyorum adnan polat yalan söylecek bir insan değil hataları olabilir ama adamıda vatan haini ilan etmeyin

ben senin bu yorumun hakkinda birsey demedim birader...yanlis kisiye yazyirsun :)

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | İkinci Yarı

Adamların orta sahasını bırak kadrosunda kazma yok. İstedikleri gibi dolaştırıyorlar topu. Bizde Servet'e Ayhan'a topu verdiğin zaman kırıta kırıta bir hal oluyorlar.

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | İkinci Yarı

Adamların orta sahasını bırak kadrosunda kazma yok. İstedikleri gibi dolaştırıyorlar topu. Bizde Servet'e Ayhan'a topu verdiğin zaman kırıta kırıta bir hal oluyorlar.

Geçen sene bir Aurelio,Ernst gibi adamımız olsa şampiyon olurduk. Heriflerin tek sıkıntısı sağ bek ve stoper.

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 3-0 Bucaspor | 21 Ocak | Devre Arası

Objektif değil at gözlüğüyle düşünüyorsun Galatasaray'ın o paraları verecek mali gücü var ama beşiktaşın yok birinin borcu 150 milyon euro her geçen gün iniyor birinin borcu 500 milyon euro kaliteli adam aldılar.ama takımın transfere verdiği paralara bağlıyamazsın borcunu ayrıca bizim 2000 senesinden sonra düştüğümüz borç batağını hatırlıyorsundur 2.fatih terim dönemi sonrası yıl 2011 hala bu acıları çekiyoruz beşiktaşda ilerde çekecek fakir'in kredi kartıyla yiyecek vs şeyler alıp 1 sene falan rahat etmesi sonra 10 yıl bunun ceremesini çekmesi şimi herşey güllük gülistanlık ama ya 5 sene sonra 500 bin euro veremiyecek durumda olacaklar bu kaçınılmaz gerçek böyle devam ederlerse devletin babasının oğlu değil beşiktaş klübü 500 milyon euro'yu cebinden versin oh borç yap devlet ödesin yok öyle şey devlet 1 kuruş para vermez

kardesim bjk´nin borcu 500mio € falan degil.160mio€=320miotl borcu var. divan kurullarinda aciklandi.bunun 100mioTL si baskanlarina. yani 110mio€ civarindan borclari var.birde sen bizim 150mio € borcumuzun olduguna inaniyor musun ? borc daha yüksek polat borcu o civarlara cekmek icin ugrasiyor.takimin kalitesi neden düsürüldü saniyorsun.stad yapildi ordan bir sürü gelir geldi hala kapanmadi borc.borc senin düsündügünden cok daha yüksek.

Üst Alt