STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | Maç Sonucu

İlk mesajım Ts'ye kısmetmiş. 50.dakikadan sonra pili bitti Ts'nin. Bu haliyle şampiyonluktan bahsetmesinler.Bizimkilere kızıyorum bu kadar puan farkı yapmasalardı ahh ahhh

Çarşamba böyle oynarlarsa BJK yener TS'yi. Asıl şenlik haftaya çok merak ediyoeum o maçı.

Dun Trabzon Besiktas'i ezer diyen coktu. Simdi ? Carsamba gununu bekleyin. Inonu'ye gomulecekler.

Jaja muthis oyuncu olmasina ragmen, sanki kendini diger takim arkadaslarindan ustun goruyor. Cok fazla top kaybina uruyor, umursamaz bir goruntu ciziyor.

olmayacak iş oldu fener bu gazla puan farkını haftaya 4'e kadar düşürür düşüremezse şampiyonluğu şimdiden unutsunlar, beşiktaşda arkadan geliyor.

sakin olmak, stres yapmamak şampiyonluğun altın anahtarı trabzonspor umarım başarır.

Trabzon bir düşüş evresi yaşayacak elbet. Eğer bu düşüş evresinde diğer takımlar aradaki farkı kapatırsa Trabzon'un şampiyon olma ihtimali çok düşük.

Cevap: STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | 2.Yarı

Beter ol Trabzon.Oynamadan şampiyon olmalar felan.

Sadri Şener çok şımarmıştı.

Beddua yada fanatizm icermeyen mesajlar bize daha cok yakisir. Simarma sifati bir camianin baskani icin sik degil.

Rakiplerimiz olarak puan kayiplarina mutlu olabilir, yada bu kadar avantajliyken potaya baska rakipleri soktuklari icin uzgun olabiliriz. Bunlarin harici gorus garibime gitti.

Uzuldum Trabzonun şampıyon olmasını ıstıyorum rakıplerını potaya sokacak bu puan kaybı umarım toparlar.

Yarı trabzonlu olarak malesef;

icli_hamsi_tava.jpg

Maçın ilk yarısını hiç izleyemedim ama kadrolara göre Ümit Özat çok hatalı başlamış oyuna. Sol bekte Murat Duruer ile başlaması ve daha önemlisi Sestak'ı yedek bırakıp Serdar Özkan'ı oynatması düpedüz intihar.

Golü yedikten sonra o hatayı görüp düzeltti. Ondan sonra da zaten Trabzon bitti. Tam manasıyla durdu.

İşin açığı skora dayalı yorumlar yaptığımız için Trabzon'u herkes muhteşem bir takım olarak lanse ediyordu. Bugünki gibi oynayıp, hatta daha kötü oynayıp kazandığı maçlarda vardı.

Benim dikkatimi çeken şey Trabzon'un böyle iyi bir tabloda bile karışma potansiyelinin çok yüksek olması. Colman çıktıktan sonra kendisine verilen nesneyi tekmeledi ne olduğunu tam olarak göremedim. Burak çıkarken taraftar ıslıklamaya kalktı. Jaja golü attı ama adamın suratından mutsuzluk dökülüyor. Umut sinirliydi vs. vs.

Eğer Trabzon önündeki Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında ummadığı sonuçlarla karşılaşırsa dağılma ihtimali yüksek gözüküyor.

Bide burakı yuhladılar trabzon taraftarı niye böyle bi kısım taraftarı.

Sadri Bey artık ona buna laf yetiştireceğine şirin gözükmeye çalışacağına kendini alakadar etmeyen konulara karışacağına gereksiz açıklamalar yapacağına dilerim takımıyla ilgilenir.Ona yakışanda bu olur.Diğer konularla fazla içli dışlı olup medayatik olmaya çalışmanın anlamı yok...

Ankaragucu ters bi takim.

Trabzonda gereksiz puan kaybetti ama moral bozmaya gerek yok daha uzun bir yol var.

Bence iyi oldu, az cok heycan gelsin lige, yoksa ölü gibi, heycansiz gidiyordu, TS tek basina ..

Simdi Bursa, Ts, Fener, Bjk, yesinler birbirini ...

Spor toto'da 0 vermiştim direk trabzonu hazırlık maçlarında hiç beğenmemiştim ankaragücü'de defansif bir takım belliydi berabere biteceği iyi oldu puan farkı iner

trabzon eski günlerine dönüyor.ikinci yarı sapıtacak gibi. haftaya da fenere yenilir ouan farkı felan kalmaz

sadri şener cıkıp konusmaya devam etsin gerizekalı baskı olusturuyor cıkıp konustukca farkında deıl sampıyon falan olamaz bunlar

daha öncede söyledim trabzonun böyle olayları çok oldu ilk devre . 2. vs bitirip erkenden şampiyonluk havasına giriyorlar 1 maç kaybedince karışıyor ortalık Trabzon şampiyon olamazsa nedeni fenerbahçe bursa beşiktaş kayseri galatasaray vs değil kendileri olacaktır.

Cevap: STSL H:18 | Trabzonspor 1-1 Ankaragücü | 22 Ocak | 2.Yarı

Beddua yada fanatizm icermeyen mesajlar bize daha cok yakisir. Simarma sifati bir camianin baskani icin sik degil.

Rakiplerimiz olarak puan kayiplarina mutlu olabilir, yada bu kadar avantajliyken potaya baska rakipleri soktuklari icin uzgun olabiliriz. Bunlarin harici gorus garibime gitti.

sadri senerın zırt pırt bızım stad hakknda konusmasıda bızım garıbımıze gıttı

Üst Alt