STSL H:20 | Manisaspor 1-3 Fenerbahçe | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Manisaspor 1-3 Fenerbahçe | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Manisaspor 0-0 Fenerbahçe | 5 Şubat | İlk Yarı

Sakin ol şampiyon :) Ben evde tvden izliyom kadro bende de yok belirtmek istedim :) Diğer arkadaşlarda varsa atarlar bence yada mesajı görmemişlerdir..

ben ilk kez bu forumda kadro istemedim.yeni üye de degilim.merih arkadasım da yeni bir üye degil.buradaki insanların nasıl bir egoya sahip olduklarını açık açık gosteren hareketler bunlar.insanlar buraya girip futbol konuşmak istiyorlar ama futbol izlemesine yardımcı olunmuyor nedense.ilginç insanlar var ya.gerçekten.

Izleyinde görün kaleci nasil olurmus,adam gicik adam ama adam kaleci.Bizimkiler gibi sektirmiyor her gelen topu.Bu arada manisa bu macda en az beraberlik alir,adamlarda oyun disiplini mükemmel.

asiaplate.com beyler bu siteyi herkes kayıt mayıt ne yapacaksa etsin.Her hafta o maçın linklerini birbirleriyle paylaşıyolar.5-6 tane link oluyo biri çalışır muhtemelen şimdi at demeyin ben de izlemiyorum maçı falan;)

Çok net iki tane faulu vermedi hekim..Tabiki ligtvde tekrarını göstermedi her zamanki gibi...Bunlar önemli detaylar söylemeye devam...

ben ilk kez bu forumda kadro istemedim.yeni üye de degilim.merih arkadasım da yeni bir üye degil.buradaki insanların nasıl bir egoya sahip olduklarını açık açık gosteren hareketler bunlar.insanlar buraya girip futbol konuşmak istiyorlar ama futbol izlemesine yardımcı olunmuyor nedense.ilginç insanlar var ya.gerçekten.

BIR RICAM OLCAKA TÜM CIMBOMLULARDAN

BU AKSAM MACI INTERNETTEN IZLEMEK ISTEyENLER;yANI ICTIMA TV DEN

BIR ZAHMET KAHVANEyE GITSIN

CÜNKÜ COK yÜKLENME OLUyOR;DONMALAR OLUyOR

BEN EVDE RAHAT SEKILDE SEyRETMEK ISTIyORUM

TESSEKÜRLER

anlayis lütfen.

Arkadas su Kuddusi'ye bakiyorum da, buna ne hakem derim, ne otorite ne baska birsey var. :D

ben ticaretle ugraşan biriyim kardeş.akşam saat 21.30 a kadar iş yerimde olmam lazım.anlayacagın kahveye gidecek ne zamanım,ne de vaktim var.

yok,bir arkadasimizin yazdigi birsey o, sakaydi yani.

sen Türkiyede degilsen ben yardimci olabilirim ama Türkiyede olanlar icin yardimci olamam, orda yasakli benim girdigim siteler.

Üst Alt