STSL H:20 | Trabzonspor 0-0 Antalyaspor | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Trabzonspor 0-0 Antalyaspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Trabzonspor 0-0 Antalyaspor | 6 Şubat | Maç Sonucu

Hagi oyunculara şu videoyu izlettirmiş olmalı.

[video=youtube;ufxYvTjWK-k]https://www.youtube.com/watch?v=ufxYvTjWK-k[/video]

Aynı zamanda BAM'sız bir ortasahanın nelere kadir olduğunu gördük.Stancu tam bir reyiz.Kewell-Kazım müthiş oldu.

Devamı gelir inşallah.

Trabzon cok enteresan bi sehir ve takım yanlıs hatırlamıyorsam 6 sampiyonlugu var ve bu takım gecen sene bursanın yaptıgını bi ton puan farkı varken diger takımlar dökülürken yapamadı gercekten yazık

Trabzon balonu patladi

Ligi bizim altimizda bitirmezlerse sag gözümü 6 ay kapatacagim

Daha konusmak icin cok erken. 7 puan kaybetmis olabirler, Fenerbahce hic puan kaybetmeyecek mi? Trabzonspor´un hala Türkiye´de en etkili futbolu oynadigini düsünüyorum ama stresi kaldiramadiklarini düsünüyorum. Sampiyon bir camia degiller benim fikrime göre. Sampiyonluk baskisini bir türlü kaldiramiyorlar. Baslarinda Senol Günes gibi cok tecrübeli bir hoca olmasina ragmen kaldiramiyorlar bu baskiyi. Ama bu ligde daha cok sey degisir. Bir bakmissin 2 hafta sonra yine fark 7 olur. Gazeteler "KOCAMAN fiyasko" basliklari atar. Hic belli olmaz

valla trabzon daha bjkye karsi oynicak deplasmanda, bize karsi oynicak ttarenada

evinde kayseri, bursa gibi takimlarla oynicak, ki ts icin evinde oynamak, deplasmanda oynamaktan daha beter

fenerin sampiyon olacagini hic zannetmiyorum

cünkü onlarin da inönü, ttarena deplasmanlari var, bursa maci var vs vs

ama bursa sampiyon olursada kafayi yerim, istemiyorum bursanin sampiyon olmasini, fener olsun daha iyi yeminle.

kayseri olabilse dicam ama yinede bunlarda 0 cekerse seneye, 2013 yili sampiyonlar ligine takim gönderemeyiz la.

Trabzon toparlayamazsa Fener şampiyon olur. Bursa zaten kaç haftadır şansının yardımıyla kazanıyor. Tatsız tuzsuz maçları var. Bir yerde tökezleyecektir.

Herkes trabzona çalışır geçen sene bursaya çalıştığı gibi, fenere gene hüsan kalır :lol:

Antalyaspor fener macindan bin kat daha fazla kostugu ve mücadele ettigi mac. Tesvik primi kesin olmustur.

Üst Alt