STSL H:21 | Sivasspor 2-3 Trabzonspor | 12 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Sivasspor 2-3 Trabzonspor | 12 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Sivasspor 0-1 Trabzonspor | 12 Şubat | İlk Yarı

Trabzon en az 3 yada 4-0 önde olmasi gerekirdi..insallah mac sonuna dogru bu pozisyonalri aramazlar...

Ben Şenol Güneş olsam Enginle burağa derdim ki sahaya sarılarak çıkıcaksınız tribünleri gidip selamlıycaksınız birlikte. Yoksa ikinizi de şu anda çıkarırım süresiz de kadro dışı bırakırım. Buna yanaşmayanı da bir daha takımda oynatmazdım. Bir de Enginin yerinde olsam teknik direktörüm Yılmaz Vural değil diye sevinirdim. İçerde falakaya yatırırdı :D

Yalnız pozisyonu yeni gördüm Engin 2 tercihi var 2si de doğru tercih olurmuş Jaja'yı tercih etmiş bence suçu yok orda Engin'in.

Cevap: STSL H:21 | Sivasspor 0-1 Trabzonspor | 12 Şubat | İkinci Yarı

Vay be. Onur inanilmaz bir kurtaris yapti ya. Off yaa. Iste bu kurtaris mac kazandirir. Helal olsun Onur. Vay be. Izle Ufuk izle de ögren

ulan yemin ederim saka gibi. ts duran top kullaniyor, hayrettin ve bir ts li topcu adeta dövüsüyor.

Bülent kormazin " Emenikenin daha teknik olan, süper bir transfer, cok iyi taniyorum kendisini. sivasi kutluyorum bu transfer icin" dedigi eneramo cikti oyundan.

Üst Alt