STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | İlk Yarı

bu ülkede Alex'den daha fazla para edecek ne yerli, ne de yabancı oyuncu var..

o penaltı nasıl kaçar hep aziz yıldırım'ın işi yaa

bide 6 maçtır hep baldan kazanıyoruz bu maçta balımızla yeneecz galiba

ironi yapma. insanları germe dostum. tamam arızalar oluyor başlıkta özellikle ibb maçından sonra ama çorbanın tuzunu bilerek kaçırmayalım lütfen.

hemde frikikten 90!a attı adam bizim frikik kullanana bir arda vardı oda kayboldu

Arda ne alaka arkadaş ? Her harekette herkesle Arda'yı kıyaslıyorsunuz. Adam frikik değil serbest vuruş kullanıyordu. Frikikleri Elano, Sabri falan kullanırdı bizde. Şimdi Stancu kullanıyor.

bu ülkede Alex'den daha fazla para edecek ne yerli, ne de yabancı oyuncu var..

4-5 yaş genç olsaydı 15 - 20 milyon euroya rahat transfer olurdu Avrupa ya adamın hakkını verelim. Bence bu yaşıyla bile Brezilya milli takımında oynar. Elano o takımda forma giyiyosa Alex in kral olması lazım o takımda

Arda ne alaka arkadaş ? Her harekette herkesle Arda'yı kıyaslıyorsunuz. Adam frikik değil serbest vuruş kullanıyordu. Frikikleri Elano, Sabri falan kullanırdı bizde. Şimdi Stancu kullanıyor.

üzgünüm ama senin kaptanın nerdeyse tüm sezon anlaşılmaz nedenlerden sakat olup sürekli magazinde çıkarsa her fatura ona kesilir. kaptan laf değil. örnek olcak. takımı toplicak. gece gol atıp maçlarda karavana geçmicek.

üzgünüm ama senin kaptanın nerdeyse tüm sezon anlaşılmaz nedenlerden sakat olup sürekli magazinde çıkarsa her fatura ona kesilir. kaptan laf değil. örnek olcak. takımı toplicak. gece gol atıp maçlarda karavana geçmicek.

Bazılarıyla çok seks yaptığı için sakatlanıyor sürekli.

4-5 yaş genç olsaydı 15 - 20 milyon euroya rahat transfer olurdu Avrupa ya adamın hakkını verelim. Bence bu yaşıyla bile Brezilya milli takımında oynar. Elano o takımda forma giyiyosa Alex in kral olması lazım o takımda

4-5 yıldır fenerde zaten , avrupadan alex için gelen klüp görmedim.

Volkan Demirel'e kendi taraftarı bile güvenmiyordu ama hocaları ona güvendi. Oynaya oynaya kendi geliştirdi adam.

Ufuk kötü kaleci, kaka eh pis.. bir gidin...

Volkan hiçbir zaman kalecilik tekniği bakımından hatalı gol yemedi. Hatalı gol yemek başka kaleci bulamayıp 5 dk kalede dur be hacı demek başka. Ufuk şutlara geri doğru yatan bir adam neyini anlatıcaz yine?

Volkan hiçbir zaman kalecilik tekniği bakımından hatalı gol yemedi. Hatalı gol yemek başka kaleci bulamayıp 5 dk kalede dur be hacı demek başka. Ufuk şutlara geri doğru yatan bir adam neyini anlatıcaz yine?

Schalke macini unutma renktas :) Kuranyi kaleye gittiginde kalede kimse yoktu :D

Ben onu demiyorum,sadece süper ligde iş yapar, avrupada iş yapmaz, brezilyada sürüyle alex var.

Bırakalım bu ayakları Allah aşkına bunu konuştukça adamlar gülüyor bize bu adam Şampiyonlar Ligi maçlarında Uefa maçlarında da iyi oynadı hep Avrupanın en büyük takımlarına karşı. Zaten 50 küsür kez de Brezilya milli takımında oynamış adam

Cevap: STSL H:23 | Fenerbahçe 1-0 Kasımpaşa | 26 Şubat | Devre

Bazi arkadas sezarin hakkini verirken abartiyor... Alex yillardir Fener'de tek bir sampiyonlugu var, Lincoln iki sene kaldi, onunda bir sampiyonlugu var... Iyi futbolcu, sadece iyi... Ligimizde daha iyisi var, Guti Hernandez...

Ben onu demiyorum,sadece süper ligde iş yapar, avrupada iş yapmaz, brezilyada sürüyle alex var.

kedi ciğer vs oldu. üzgünüm ama alexi görmüyorsa avrupalılar veya brezilyalılar, bu onların körlüğü. şu dünya kupasında brezilya ilk 11'deki çoğu oyuncudan iyiydi ama gene çağırmadılar adamı.

Üst Alt