STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Konu yine Fener'e gelmiş tabiki..Şu an en iyi futbolu oynayan takım Fenerbahçe'yle Antep.. Hala Fener top oynamıyor diyenleri anlamıyorum..

Bu nedir arkadaş ya Fener ayağa kalkınca bütün takımlar diz çöktü. Bu sene feneri kimse engelleyemeyecek sanırım.

Trabzon federasyona başvursun içerideki maçların seyircisiz oynayın, şampiyonluğu garanti ediyorum.

Maçı yerinde izlemiş biri olarak birkaç yorum yapayım:

Kayseri 3 gol yese de, özellikle ilk yarıda çok rahat durdurdu TS'yi. Beşli orta saha geçit vermedi Trabzon'a ve Amrabad TS'nin sağ kanadını dağıttı adeta. 5-6 kez geldiler TS kalesine, 3 gol, 2 tane de çizgiden çıkardı TS.

FXLCpl.jpg

En çok dikkatimi çeken şey Türk oyuncuların amatörlükleri oldu. Biz futbolcu yetiştiremiyoruz. Yabancı oyuncular temel şeyleri çok rahat bir şekilde yaparken, bizim oyuncularımız çok zorlanıyorlar.

TS'de sadece bu maça göre oyuncuları yorumlarsak;

Mustafa: Adamda tam bir Pique stili var :) Top sürüşü pas verişi çok benziyor ama ne yazık ki defansif yönü hiç etkili değil.

Serkan Balcı: Sabri gibiydi bugün, koşuyor mücadele ediyor ama biraz teknik bir oyuncu karşısında çok etkisiz kalıyor. Amrabad karşısında dağıldı.

Cale: Resmen Hakan Balta'nın 2. sürümü. Arkaya adam kaçırmalar, ileriye sıfır destek, defansa sıfır yardım. Ne yaptı çözemedim, puan kaybındaki en büyük etkendi.

Jaja: Golü attı, sonra kayboldu sahadan. İkinci yarı biraz toparlar gibi oldu.

Alanzinho: Fizik gücü yetmedi Kayseri'ye karşı, 2 topuk pası ile bitirdi maçı.

Burak Yılmaz: En basit şeylerde o kadar amatörce hatalar yapıyor ki inanılmaz. Ayağının altından top kaçırmalar, topu ayağına dolaştırmalar... Yetenekli ama altyapı eksikliği var onda da.

Özet:
Çok aktif hareketli bir seyirci vardı ama galibiyet gelmeyince sinirler gerildi aşırı derecede. Daha maçın başında öne geçince rahat bir maç izleriz diyorduk ama ne skoru koruyabildi ne de oyunu dengede tutabildi Trabzon. Son dakikalarda Souleymanu'nun oyunu iyice yavaşlatması ve herhangi bir uyarı almaması, verilmeyen bir penaltı pozisyonu ile tüm sinir hakemden çıkartıldı. Ama önce kendi oyuncularına bakması gerek Trabzon'un. Bu oyuncularla şampiyonluk sadece hayal, hele ki FB çok iyi bir seri yakalamışken...

Fb'nin bizimle olan maci disinda zor maci kalmadi. Trabzon'un daha 2 derbi maci var önünde. Sampiyonluk cok zor bence bu saatden sonra.

Bütün deplasmanlar artı içerdeki Antep maçı zorr maç.

Kolay görülen Kasımpaşa maçında bile puan kaybedebilirdik

Trabzon 75 puanı gecebilirse şampiyon olur Fenerbahçe lig sonunda yaklaşık 75 puan alacaktır görulen o

Üst Alt