STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | Maç Sonucu

Mümkünse genelleme yapma ;)

Genelleme yapılmayacak gibi değil ki. Futbol dışı siyasi bir takım nedenlerden ötürü sevmeyene lafım yok. Ama futbol dışı nedeni olmayıp sevmeyene genelleme yapmakta sakınca görmüyorum. Fatih Terim olmasa aklınıza dahi gelmezdi UEFA Kupası alacağı Galatasaray'ın. Gelirdi dersen lafım yok.

İlhan cavcava aziz yıldırım bile ilk gol ofsayt penaltıda penaltı değil demiş ilhan cavcav diyo

Cevap: STSL H:24 | Gençlerbirliği 2-4 Fenerbahçe | 7 Mart | İkinci Yarı

bizim taraftarımız ne zaman febe taraftarı kadar destek oldu ki

febe taraftarı da takımını nadiren ıslıklar, ama stadları hiçbir zaman boş olmaz

hele ki bjk taraftarını hiç söylemeyeyim

Daha geçen sene Guiza'yı ağlatmadılarmı?

2 ay önce Aykut istifa diye bağırmıyormuydular Kadıköyde?

Ayrıca fener taraftarı takım baskı yapınca heycanlanıyor yani takımı atağa kaldırmıyor,kaçtane maçlarını izledim yenik durumda iken taraftar sesini çıkarmıyordu.

Bugün 2-2 olduğunda yine sustular.

Ayrıca Türkiye de baskı kurma olayını yaratan taraftar GALATASARAY taraftarıdır.

Haklı olduğun tek bir konu var Maddi anlamda kulüplerine gerçekten iyi katkı sağlıyorlar.

Galatasaray taraftarının son yıllarda hataları olmuştur ama her zaman fener taraftarından daha fazla destek vermiştir. Fener taraftarının büyük bölümü takımı maç kazanmaya başlayınca hatırlar. Bizim kadar kötü gitsinler bakalım kaç kişi olur o stadda? Beşiktaş taraftarına ise özellikle dikkat edin takım geri düştüğü zaman ses geliyor mu staddan. :)

çok yakın zamanda febe ve bjk'nın çok kötü günleri oldu

bahsettiğiniz durumlar ortaya çıkmadı

hele febe son yıllarda inanılmaz travmatik olaylar yaşadı

bjk'nin de durumu ortada

bizim taraftar asla takımına destek vermiyor

keyfi yerindeyse şarkı söylüyor

keyfi yerinde değilse ıslıklıyor, protesto ediyor

kesinlikle takıma destek, rakip takıma veya hakeme baskı yok

kimse kusura bakmasın, bunlar benim gördüklerim

Beşiktaş'lı bir arkadaş : "O kadar yıldız alacağımıza hakem alsaydık keşke" ...

ben poziyonları izledim gol çok net ofsayt penaltıdada hiç bir müdahale yok ama onlar olmasa idi de fenerbahce maçı kazanabilir di gibi görünüyor.

ama bu kadar fener lehine hakem hatası normal mi ben anlamış değilim.

şuda bi gerçek fenerbahçe he rmaçı istediği gibi oynayabiliyor

3. Golde dİkkat edİn alex bomboŞ. Zaten adamin İstedİgİ seyler bunlar. Nasil olurda etrafinda adam olmaz. Oda komedİ. Şu lİgde fener macinda alexİ tut fenerİ kİlİtlersİn zaten. Ama bİ dakkaya kadar tutuyolar. Ondan sonra adami unutuyolar. 1 kere cikiyor skoru degİstİrİyor. Bİz İyİ dİyoruz ama sadece tÜrkİye lİgİ İcİn İyİ bana gÖre..

Daha geçen sene Guiza'yı ağlatmadılarmı?

2 ay önce Aykut istifa diye bağırmıyormuydular Kadıköyde?

Ayrıca fener taraftarı takım baskı yapınca heycanlanıyor yani takımı atağa kaldırmıyor,kaçtane maçlarını izledim yenik durumda iken taraftar sesini çıkarmıyordu.

Bugün 2-2 olduğunda yine sustular.

Ayrıca Türkiye de baskı kurma olayını yaratan taraftar GALATASARAY taraftarıdır.

Haklı olduğun tek bir konu var Maddi anlamda kulüplerine gerçekten iyi katkı sağlıyorlar.

bugün örneğini verdiğiniz maç hangi staddaydı?

sözlerinize kesinlikle katılmıyorum, taraftarımızın hiçbir desteğini görmüyorum ben

hele ki şu kötü günlerde herkesin maskesi düştü

Genelleme yapılmayacak gibi değil ki. Futbol dışı siyasi bir takım nedenlerden ötürü sevmeyene lafım yok. Ama futbol dışı nedeni olmayıp sevmeyene genelleme yapmakta sakınca görmüyorum. Fatih Terim olmasa aklınıza dahi gelmezdi UEFA Kupası alacağı Galatasaray'ın. Gelirdi dersen lafım yok.

Bence yorumlarına biraz daha dikkat et''aklınıza dahi gelmezdi'' cümlesi çok saygısızca olmuş.Bir aşağılama var.

kötü gün taraftarı olsam, bu rezil takımın maçlarını kaçırmamak için uğraşmazdım. oturup 2 saatimi bu rezil oyunu izlemek için ayırmazdım.

iyi günde de kötü günde takımımızın yanındayız. istifa etmek de bir hizmettir, protesto etmek, yanlışlığa karşı sesini çıkarmak da bir hizmettir.

maçları izlemek iyi taraftar olmak için yeter şart değildir bence

bugün örneğini verdiğiniz maç hangi staddaydı?

sözlerinize kesinlikle katılmıyorum, taraftarımızın hiçbir desteğini görmüyorum ben

hele ki şu kötü günlerde herkesin maskesi düştü

Maçlara gelmediğini çok belli ediyorsun arkadaşım kusura bakma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt