STSL H:25 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | 12 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:25 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | 12 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:25 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | 12 Mart | Maç Sonucu

Fener'i hiç sevmem ama bence pozisyon penaltı!

fanatiklik yapmanın alemi yok. tayfunun pozisyonunda el topa gitmiyormuşmuş!!! o mantıkla bakarsak her defans oyuncusu ellerini açsın şut çekilirken. niye ellerini arkada saklarlarki!

Maçın özetini şimdi izledim.Son dakikada olan pozisyon penaltı değil.Kasımpaşa'da Halil Çolak ve kaleci Fırat çok iyi oyuncular. :)

merak ediyorum şu an fenerbahce yerine beşiktaş trabzonla çekişiyor olsaydı, bu objektif arkadaslar nasıl yorum yaparlardı :)

haklıda olsa haksızda olsa sürekli trabzonu savunmak normal bir durum olmasa gerek. kasımpaşaya penaltı verilmemiş, adam 3 sene önceki pozisyonları koymuş bunlar ne peki diyor :) :)

Son dk.lerde Onur saçmalamış bide sakatlanmış sanırım.

En son pozisyonda dizisine çarpıp eline gidiyor. Penaltı değil.

merak ediyorum şu an fenerbahce yerine beşiktaş trabzonla çekişiyor olsaydı, bu objektif arkadaslar nasıl yorum yaparlardı :)

haklıda olsa haksızda olsa sürekli trabzonu savunmak normal bir durum olmasa gerek. kasımpaşaya penaltı verilmemiş, adam 3 sene önceki pozisyonları koymuş bunlar ne peki diyor :) :)

Bu seneki Emre'ye çıkmayan kartlara ne diyeceksin ?

3 sene önce dediğin pozisyonların hepsi geçen sezon ve o pozisyonlar sayesinde şampiyonluk potasına girdiniz.

Ben Fenerbahçeliyim..Pek yazmam foruma ama cidden bu pozisyonda penaltı olmadıgını mı düşünüyorsunuz ?

niang_penalti_01.jpg

Resime bakılarak penaltı kararı vereceksek Baros'un kendini çok profosyonelce atarken flaşları patlatıp bugünkü gol sayımıza %50'lik bir ek yapabiliriz.

Bu seneki Emre'ye çıkmayan kartlara ne diyeceksin ?

3 sene önce dediğin pozisyonların hepsi geçen sezon ve o pozisyonlar sayesinde şampiyonluk potasına girdiniz.

emreye hangi pozisyonda kart cıkması gerekiyor, pozisyonu söylersen yorum yapabilirim.

evet haklısın o pozisyonlar sayesinde şampiyonluk potasına girdik.bizim alehimize kesinlikle hakem hatası olmaz, olsa bile hakemin görmemesi normaldir.

ayrıca benim sorduğum sorunun cevabı bunlar değildi. neden sürekli trabzonu savunma cabası içindesiniz galatasaraylılar olarak ;)

belki 3 puanı aldılar ama onuru ve şampiyonluğu bu maçta yitirdiler bence, salak gibi onca fırsatı harcamalasalardı ne son dakikalarda o baskıyı yerlerdi ne de onur sakatlanırdı

emreye hangi pozisyonda kart cıkması gerekiyor, pozisyonu söylersen yorum yapabilirim.

evet haklısın o pozisyonlar sayesinde şampiyonluk potasına girdik.bizim alehimize kesinlikle hakem hatası olmaz, olsa bile hakemin görmemesi normaldir.

ayrıca benim sorduğum sorunun cevabı bunlar değildi. neden sürekli trabzonu savunma cabası içindesiniz galatasaraylılar olarak ;)

siz fenerbahçeliler bizimle trabzonspor arasındaki olası bir şampiyonluk yarışında kesin bizi savunurdunuz zaten

Oooooleeeey oley oley oleeeeeeey

SAMPIYOOOON

TRABZOOOOON

Kasımpaşa'nın hakkı yendi...Beleşten 3 puan oh mis gibi...

Onur'u kaybetmeleri kötü olur :( yedek kalecisi halen Tolga Zengin mi TS nin ?

Üst Alt