STSL H:26 | Gençlerbirliği 1-2 Trabzonspor | 20 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:26 | Gençlerbirliği 1-2 Trabzonspor | 20 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:26 | Gençlerbirliği 1-0 Trabzonspor | 20 Mart | 1.Yarı

genclerb.'den hursut iyi bir oyuncuya benzioyr...hakkinda bilgisi olan varmi ?? neyin nesi, kimin fesi?? :)

1983 Amsterdam doğumlu, 2008/2009 sezonunda Hollanda Eurodivise takımlarından Den Haag takımından transfer oldu!

O tarihten bu yana ligde 61 maç oynadı toplam 7 gol attı asistleri de var ama sayısını bilmiyorum. Lig Tv spikerlerinin de dediği gibi spektaküler yetenekleri olan ama istikrarlı oynayamayan bir oyuncu, oyun içerisinde de saman alevi gibi parlayan sönen bir oyuncu.

direkten donen kafa topunda faul falan yok

gencelrbirligili oyuncu ziplamamis bile

ayrica buna faul calip luganonun her hangi bir golune nizami dersen gulerler adama

ts plansiz projesiz bir görüntü sergiliyor...senol günes'i milli takimda iken de sevmezdim...hala da sevmiyorum...

1983 Amsterdam doğumlu, 2008/2009 sezonunda Hollanda Eurodivise takımlarından Den Haag takımından transfer oldu!

O tarihten bu yana ligde 61 maç oynadı toplam 7 gol attı asistleri de var ama sayısını bilmiyorum. Lig Tv spikerlerinin de dediği gibi spektaküler yetenekleri olan ama istikrarlı oynayamayan bir oyuncu, oyun içerisinde de saman alevi gibi parlayan sönen bir oyuncu.

bilgiler icin tsk renkdas...enteresan bir oyuncu ama bize yaramaz gibi senin anlattigin kadariyla...

bu arada 21.yüzyildayiz ama saha saha degil sanki yüzme havuzu mubarek...admalar resmen su topu oynuyor :D

butun ortadaki kararlar trabzon aleyhine

cok enteresan

Aziz devre arasinda bitirmis isi..Her kanala cikip konustuklarindan az cok belli olmustu acikcasi,mactan maca bu dahada netlesiyor degilmi ? biz lige AY'nin sayesinde havlu attik,15-18 puanimiz calindi zaten hakemler sayesinde.Ligin 2.devresinde Trabzonspor maclarinda ölümüne oynadi takimlar,bu takimlar fenere karsi nasil oynadigini herkez biliyor degilmi ? Bari gecen sene derbileri hakemlerle kazanmiyorlardi , bu sene derbileride öyle kazandilar.Kisacasi fener devre arasinda sampiyon olmus.

O Aziz denen herif,er yada gec hesabini verecek.Kendisinde para var ama yukaridada ALLAH var bunu unutmasin.

Insallah kazanacak Trabzonspor.Burak ve Jaja'ya güveniyorum.

bilgiler icin tsk renkdas...enteresan bir oyuncu ama bize yaramaz gibi senin anlattigin kadariyla...

bu arada 21.yüzyildayiz ama saha saha degil sanki yüzme havuzu mubarek...admalar resmen su topu oynuyor :D

Olur mu hiç saha geçen yıl tarla gibiydi bu yıl bu hava koşullarına rağmen olağanüstü bence!

Cevap: STSL H:26 | Gençlerbirliği 1-0 Trabzonspor | 20 Mart | Devre Arası

Yahu ben renkdas dedigim vakit beni fbli yaptiniz.

Baskalari renkdas dediklerinde cok mu masumane davraniyorlar?

Şu Colman'da ne var anlamıyorum. Adam balon ötesi bir oyuncu.

Olur mu hiç saha geçen yıl tarla gibiydi bu yıl bu hava koşullarına rağmen olağanüstü bence!

takimlar ise yaramaz futbolculara milyon dolarlar vereceklerine 50.-100.000 dolar saha icin harcasalarda adam gibi sahalarda oynasalar...belki futbollari da güzellesir ozaman...:)

gecen yilki saha kosullarini hayal bile etmek istemiyorum ozmaan :)

Aziz devre arasinda bitirmis isi..Her kanala cikip konustuklarindan az cok belli olmustu acikcasi,mactan maca bu dahada netlesiyor degilmi ? biz lige AY'nin sayesinde havlu attik,15-18 puanimiz calindi zaten hakemler sayesinde.Ligin 2.devresinde Trabzonspor maclarinda ölümüne oynadi takimlar,bu takimlar fenere karsi nasil oynadigini herkez biliyor degilmi ? Bari gecen sene derbileri hakemlerle kazanmiyorlardi , bu sene derbileride öyle kazandilar.Kisacasi fener devre arasinda sampiyon olmus.

O Aziz denen herif,er yada gec hesabini verecek.Kendisinde para var ama yukaridada ALLAH var bunu unutmasin.

Insallah kazanacak Trabzonspor.Burak ve Jaja'ya güveniyorum.

Kardes ts sampiyon olsa ne olmasa ne desteklemeyin kimseyi.. Millete malzeme cikarmayin.

Bu arada sunuda belirtmek istedim,Türkiyemizin yeni stadlara ihtiyaci var..Stadlarin hicbirinde bir hayir yok,neredeyse. Cimlerde her sene oldugu gibi berbat ve ötesi

Oh Bucaspor da yeniliyor. En azindan rakibimizle puan farkini koruyoruz ve büyük bir avantaj yakalamis oluyoruz.

:(

Gooooooollllllllllllll helal olsun be ne gol attı ama hakemler bu sene:mad:

Üst Alt