STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

Lugano 2 kere atılmalıydı..

Gökhan Gönül atıldım diye üzüldüğünde atılmadı helal olsun Cüneyt Çakır.

Şike yok,Fener'de , Galatasaray'da maç almaz,o riski alamazlar.Bülent uygun pozitif ayrımcılık yaptı Fener'e.Sivas'ta olduğu gibi.

Bizim 4 attığımız Eskişehir'e FB az gol atmış. Daha farklı bekliyordum maçın sonucunu açıkçası.

bireysel olarak ayırırsan yanlış yaparsın Antu tüm fenerbahçeli angutları temsilen kurulan bir taraftar grubu aynı şekilde GsCimbom'da en büyük taraftar grup sitemiz ve sanal alemde bizi temsilen duruyor. Antu'nun yaptığı pisliklerden tüm fenerbahçeli angutlar sorumludur. Onların seviyesizliğine inmeyerekten en iyi cevabı veriyoruz zaten

dediğim gibi antudan bir bilgim yok forumda bir ara konusu geçmişti antuda angutlarında bizim maç satmayan bir takım olduğumuza dair konu olduğu idda edilmişti. tabi bu bir ironide olabilir denilmişti.

resmi taraftar sitelerindeki videoyuda öylesine koymuşlardı zaten.

antu dan ne beklenir ki . galatasaray trabzonu yensin yada berabere kalsın aslan galatasaray şerefli vs vs olur . fakat istedikleri olmadığında nedense hep o takım yatmış oluyo... neler neler sölüyorlar... ben beşiktaş maçından biliyorum . bobo gol attı .. aslan bobo. bobo yatmaz vs . 5 dk sonra beşiktaş gol yedi. yataş , yazamıorum ama neler neler ... onlar kendi alemlerinde kendi kendilerine gelin güvey olup dursunlar fazla umursamamak gerek ...

Maci izlemedim ama kesin fener aleyhine faul vermekte zorlanmistir hakem

Oha fb nin 2.golü yeni izledim daha, poizyonu durdurup baktım 6 tane eskişehirli oyuncu luganonun önünü açıyor,elini kolunu sallıyarak gol atmış Niang.Ulan insan bu kadar göstererek satarmı maçı yuh.

Bizim 4 attığımız Eskişehir'e FB az gol atmış. Daha farklı bekliyordum maçın sonucunu açıkçası.

Bizim eskişehir maçındaki futbolumuzu herhangi bir maçla kıyaslamak yanlış olur. Eskişehir maçında sezonun en iyi maçını çıkarmıştık. Fenerin oynadığı herhangi bir maçla kıyaslamam bile.

Allahim sen su satilmislari sampiyon yapma!

attiklari gole bakarmisin. Caner'e resmen pas atiyorlar vursun gol olsun diye.Macin satilmis oldugu belliydi zaten,Es-Es golü atti. Amcam GS'lidir dedi ki : Aha,fener bugün takilacak herhalde

Ben dedim : Yok yaa,ne takilmasi,uyduruktan bi gol attirirlar fenere. Sonrasinda zaten fenerbahcelerinin elinden almazlar maci dedim. Dogru cikti

Antalyaspor macindaki attiklari golün kopyasi resmen.

Antalya,Manisa,Kayseri,Besiktas,Genclerbirligi,Bizim mactaki oldugu gibi yine satilmisti mac!

Medyada tarafsizlik denen birsey yok..Fener-TS fikstürünü karsilastiriyorlar TV'de. Yorumlara bak , resmen komedi.

Fenerin Belediye maci var. Adamlar diyorki fener bundan sonra puan kaybetmez falan filan

Trabzonunda belediye maci var. Yapilan yoruma bakin : Belediye herkeze ters gelen bir takim,zor mac olur . Trabzon puan kaybedebilir

Fenerbahce-Belediye macinda ise fenerin zorlanmadan alacagi bir mac olarak yorumlaniyor. (Belediye yerden yere vuruluyor)

ALLAHIM SEN TRABZONSPOR'A YARDIM ET

Gercekten Canerin golü Komediymis. Simdi gördüm. Acayip anormal bir gol olmus.Tesadüfen böyle birsey olmaz.Diego resmen alda at demis.

Fener'in yediği golde Lugano'nun hatası var. Lugano maçı satmış.

Üst Alt