STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:28 | Eskişehirspor 1-3 Fenerbahçe | 9 Nisan | Maç Sonucu

O Diego oyundan alındı ve ağladı. Bir şerefsizlik yapmış olsa neden oyundan alınsın ve ağlasın.

Eses'li bir çok oyuncu dedi, Bülent Uygun 1-0 dan sonra 5 dk iyi pas yapın skoru koruyun demiş.

Şike şerefsizliktir, hiçbir bilginiz yokken, üstelik çyle birşey olmadığı ortadayken insanları bu şekilde suçlamaya vicdanınız nasıl el veriyor.

hata vardır hata vardır kardeşim..ağlamış olması onun bilinçli olarak hata yapmadığını ispatlamaz..komşusunun çocuğunu öldüren adam cenaze namazına gidip gözyaşı dökünce suçsuz mu oluyor?veya cenazede ağlayan herkes soruşturulmaz kesin suçsuz mudur?

şike ile suçlayan yok ayrıca..o 3 numaralı stoper nasiplenmiş bişeylerden çok alenice belli bu..

ben para almadan oynadığım(üstüne 7 tl verdiğim) halı saha maçlarında yapmadım bu hatayı..

forumda,sokakta,statda bu satışı "hatadır kardeşim olur" diye geçiştirenlere orhan gencebay dinlemeyi tavsiye ederim bol bol..

hatasız kul olmaz...

Herşey bir tarafa Bülent dediğiniz, Fenerbahçe falan dinlemez kendine çalışır. Kulüple manevi bağlantısı tamamen kopmuş biri.

YAw birde çikip çok temiz bir galibiyet almislar gibi savunmazlarmi deli ederler adami.. O gokhan gonul nasil kirmiziyi yemedi bunu açiklasana sen?? ! Ozer nasil gs maçinda kirmizi yemedi hemde 50 bin gsli seyircinin onunde bunu açikla sen?! Bos bos biz boyle gol attik boyle yaptik, bulent uygun sivasda calisirken takimi zirve yaptigi sene bile size karsi kazanamiyordu, neden bahsediyorsun..

O Diego oyundan alındı ve ağladı. Bir şerefsizlik yapmış olsa neden oyundan alınsın ve ağlasın.

Eses'li bir çok oyuncu dedi, Bülent Uygun 1-0 dan sonra 5 dk iyi pas yapın skoru koruyun demiş.

Şike şerefsizliktir, hiçbir bilginiz yokken, üstelik çyle birşey olmadığı ortadayken insanları bu şekilde suçlamaya vicdanınız nasıl el veriyor.

Madem Şike Şerefsizlik neden bir haftadır Galatasaray Trabzona yatacak haberleri yapıyor kulübün . Bunun için kulübüne mail attın mı ahlak dersi vermeye kalkan kardeşim ... Hem burda ne yazacağımızı Fenerlilerden öğrenecek halimiz yok ....

Madem Şike Şerefsizlik neden bir haftadır Galatasaray Trabzona yatacak haberleri yapıyor kulübün . Bunun için kulübüne mail attın mı ahlak dersi vermeye kalkan kardeşim ... Hem burda ne yazacağımızı Fenerlilerden öğrenecek halimiz yok ....

Öncelikle şunu söyleyeyim, kulüp haber falan yapmıyor. Dediğiniz Antu Yönetimiyle ilgili olsa gerek. Bu konuda da yanlış yapıldığına dair fikkirlerimi belirttim, burada da eleştirdim olayı ayrıca. Hoşunuza gidecekse yine söyleyeyim, çok yanlıştı.

Tepkimin size ne yazacağınızı öğretmekle alakası yok. Kendi tarafımı eleştirdiğim gibi, benzer yanlışları burada da görünce eleştiriyorum.

galatasaray trabzona yatıcak diyen adamın aklını karışlamak lazım. sitenin girişindeki videoya baksın herkes :)

ben hiç trabzona yatacağımızı idda eden bi fb li görmedim. kendi kendimize kuruntu yapıyoruz. yatalım diyen zaten biziz

bireysel olarak ayırırsan yanlış yaparsın Antu tüm fenerbahçeli angutları temsilen kurulan bir taraftar grubu aynı şekilde GsCimbom'da en büyük taraftar grup sitemiz ve sanal alemde bizi temsilen duruyor. Antu'nun yaptığı pisliklerden tüm fenerbahçeli angutlar sorumludur. Onların seviyesizliğine inmeyerekten en iyi cevabı veriyoruz zaten

Üst Alt