STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

şansal kendi ligtv decoder sayısının düsmemesi peşinde. ekmek parası kardeş kızma:)

febenin o dakikaya kadar pozisyonu yok

yani her zaman kaliteye bakmak yanıltıcı olabilir

hakemin uydurma penaltısıyla febe ayağa kalktı resmen

4-2lik konya maçında da böyle olmuştu

ayrıca maç febenin sahasında değildi, farazi konuşmaya gerek yok

sunu demek istiyorum , bence penalti 51% penalti degil , verildigi zaman da yeri yerinden oynatacak fahis bir hata degil .. diger yandan bu penalti gol oldugunda mac 3-2 oldu dk 60 ti .. sonra dagilan buca oldu ,neden dagiliyosun ?

ornek olarak da sunu soledim , momentum bir sebep olsa ve fb kendi sahasinda 3-1 onde olsa ve buca bir penalti ile 3-2 yi yakalasa demoralize olup 3 tane dahaa yiyip 5-3 yenilmez ... kastettigim bu .. gol baska turlu de yiyebilirdin , her 3-1 den 3-2 ye gelen mac arkadan 3 gol daha yemeni gerektirmiyor .bucalilar bu bahaneye siginmamali , kendi kendilerine dagildilar .. 3-2 den sonra da abuk bi kademe hatasi ile alex i kacirmasalardi bu maci en kotu berabere bitirirlerdi .. ki dk lar ilerledikce arkada 4 uncuyu bulacak cok aciklar da yakalarlardi .. diger bir yandan isler iyi giderken oyuncu degistirmeleri de luzumsuz oldu ..

Koşarak topa atlayan hiç kimse kollarını yanında tutamaz. Aramızda Fizik okuyan yok mu? konuyu aydınlatsın.

Mustafa Denizli ve Markus Merk ilk başta 'kesinlikle penaltı değil' dedi ama Şansal zorlatınca 'zor bir pozisyon,vermese bu sefer de niye vermedin denecek' gibi yanar döner konuşmaya başladılar.

Koşarak topa atlayan hiç kimse kollarını yanında tutamaz. Aramızda Fizik okuyan yok mu? konuyu aydınlatsın.

dostum oyuncular uyanik ,ediz in bence pozisyonu dogal , yani verilmemesi daha dogru gorunuyor , ama Allah var ilk izlerken "lan yapma be ,penalti ya" dedim daha duduk calmadan , cogumuz da o sekilde dusunmusuzdur , biraz da yan hakemin luzumsuz karismasi ile bunyamin caldi dudugu .. bu penalti ,gecen hafta da olup da verilmeyen penaltilar vardi . sorun o degil .. adamlardaki bu illa kazanacagiz tribi cok can SIKIyor . eskiden daha laubalilerdi , aziz heralde bu kez oyuncularin baya gozunu korkutmus

sunu demek istiyorum , bence penalti 51% penalti degil , verildigi zaman da yeri yerinden oynatacak fahis bir hata degil .. diger yandan bu penalti gol oldugunda mac 3-2 oldu dk 60 ti .. sonra dagilan buca oldu ,neden dagiliyosun ?

ornek olarak da sunu soledim , momentum bir sebep olsa ve fb kendi sahasinda 3-1 onde olsa ve buca bir penalti ile 3-2 yi yakalasa demoralize olup 3 tane dahaa yiyip 5-3 yenilmez ... kastettigim bu .. gol baska turlu de yiyebilirdin , her 3-1 den 3-2 ye gelen mac arkadan 3 gol daha yemeni gerektirmiyor .bucalilar bu bahaneye siginmamali , kendi kendilerine dagildilar .. 3-2 den sonra da abuk bi kademe hatasi ile alex i kacirmasalardi bu maci en kotu berabere bitirirlerdi .. ki dk lar ilerledikce arkada 4 uncuyu bulacak cok aciklar da yakalarlardi .. diger bir yandan isler iyi giderken oyuncu degistirmeleri de luzumsuz oldu ..

" gol baska turlu de yiyebilirdin " demişsin ya, işte fark burada

adil bir gol yeselerdi bu kadar düşmezlerdi oyundan

maçın ilk yarısında emreden de gol yemediler mi

peki o zaman neden oyundan düşmediler

nerede kaldı kalite

benim penalti ile ilgili yorumum , fotograf penaltiydi , o an cat die bakinca , ama izleyince olmamasi daha agir basiyor , ama o inceleme sansi yok hakemin ,benim gorusume gore hakemin esas suclanacagi sey gokhanin disiplin cezasi gerektiren bir cok seyin mac stresine verilip cezasiz gecirilmesi.

" gol baska turlu de yiyebilirdin " demişsin ya, işte fark burada

adil bir gol yeselerdi bu kadar düşmezlerdi oyundan

maçın ilk yarısında emreden de gol yemediler mi

peki o zaman neden oyundan düşmediler

nerede kaldı kalite

nasil gol yersen ye ,mac olmus 3-1 den 3-2 .. moral bozacak ne var ? ama buca bunu ankaragucu ve sivas maclarinda da yasadi . buca bu kadar bir takim .. ayni durumda ts ya da kayseri bile olsa mac bu sekle gelmezdi .. 3-3 olana kadar gobekleri catlar ,belki mucize bir golle 4-3 olursa olurdu , bole 3-1 den 4 tane atip 5-3 e gelmesi , zaten bucanin bu sene kume dusmesinin sebebi .. helva gibi dagiliyorlar .

benim penalti ile ilgili yorumum , fotograf penaltiydi , o an cat die bakinca , ama izleyince olmamasi daha agir basiyor , ama o inceleme sansi yok hakemin ,benim gorusume gore hakemin esas suclanacagi sey gokhanin disiplin cezasi gerektiren bir cok seyin mac stresine verilip cezasiz gecirilmesi.

penaltı düdüğü yanlıştı

ama öyle inanılmaz bir hata da değildi

lakin maça olan etkisinin büyüklüğü nedeniyle, hakem maçı bucadan alıp febeye verdi diyorum

nasil gol yersen ye ,mac olmus 3-1 den 3-2 .. moral bozacak ne var ? ama buca bunu ankaragucu ve sivas maclarinda da yasadi . buca bu kadar bir takim .. ayni durumda ts ya da kayseri bile olsa mac bu sekle gelmezdi .. 3-3 olana kadar gobekleri catlar ,belki mucize bir golle 4-3 olursa olurdu , bole 3-1 den 4 tane atip 5-3 e gelmesi , zaten bucanin bu sene kume dusmesinin sebebi .. helva gibi dagiliyorlar .

ben de onu diyorum, zaten bu kadar kırılgan olan bir takımın aleyhine haksız bir penaltı verirsen, diğer takımın kazanması normal

Fener buradan bırakırsa Aziz yine istifa eder 9. kez istifasından geri döner. Sanki bu adam Türk futbolundan gitse ligimiz.daha adil olurdu.

2000-01 Fenerbahce 2001-2002 galatasaray 2002-2003 besiktas 2003-2004 2004-2005 fenerbahce 2005-2006 galatasaray 2006-2007 fenerbahce 2007-2008 galatasaray sampion olmustur.

isin ilginci eziklerin sampionluklardan sonra biz sampion olmusuz Hep.

Ne yalan söylim pozision bana göre penaltidir.

pozisyon bir "an" olarak incelendiginde hakemi yaniltabilecek bir pozisyon , zaten liglerin geneli incelense , bu ve benzeri pozisyonlar yani , 50 tane verilen 50 tane verilmeyen ornek cikar.. hic bir hakemi bu penaltiyi caldi diye fenerli ilan edemem , ama vermeyen hic bir hakeme de fenerliler tutup da maci katletti diyemez.. fenerin bu sene en buyuk sansi , arada sirada bir aleyhlerinde daha cok hata yapilan maclari bala mala bir sekilde kazanip hasarsiz cikmalaridir.. . dedigim gibi tum sanssizlik kredilerini son macta kullandilar sanirim gecen sene ,bu sene sans da yanlarinda

Aziz yıldırım bugüntribündeki yerini bülent uyguna bırakmış

Üst Alt