STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Eskişehirspor 0-0 Trabzonspor | 22 Nisan | Maç Sonucu

*Fenere yenil

*trabzondan puan al

MISSION COMPLETED!

dc3jlznb.jpg

Katılıyorum.Neden böyle oley çektiler ki ?

Şampiyonluğa giden bir takımdan puan almak yada şampiyonluğa giden bir takımın yoluna taş koymak oley demeye yeterlidir. Burada Burak Yılmaz gol atınca sevinen oldu Aslantepe deki maçta. Bırak da onlar sevinsin.

Şampiyonluğa giden bir takımdan puan almak yada şampiyonluğa giden bir takımın yoluna taş koymak oley demeye yeterlidir. Burada Burak Yılmaz gol atınca sevinen oldu Aslantepe deki maçta. Bırak da onlar sevinsin.

Fenerliler bastı gene forumu

Bir sıkıntı mı var ?

Antudan geliyorsan oradaki salaklıklara şunu sor.Herkese maç sattı diye başlıklar açılırken, bu maçta fenerin adamı bülent uygun, trabzondan puan alınca neden bizim uşağımızsın diye başlık açılmadı da adamsın bülent diye başkan açıldı ?

O değilde Gaziantep Fener'e karşı iyi oynayınca "Şerefsiz" ama Es-Es TS'ye karşı iyi oynayınca "Şerefli".İşte fenerbahçe taraftarı :)

Antudan geliyorsan oradaki salaklıklara şunu sor.Herkese maç sattı diye başlıklar açılırken, bu maçta fenerin adamı bülent uygun, trabzondan puan alınca neden bizim uşağımızsın diye başlık açılmadı da adamsın bülent diye başkan açıldı ?

Uşağımızla ne alakası var. Adam çıktı oynattı takımını. Kaybedene satılmış demek garip anladım onu ama kazanana laf atmak neden ilginç gerçi kazanan olmadı ama genede büyük avantaj kaybetti Ts. Kimse Umut'un bencillğinden bahsetmiyor.

Ulan eskişehir bizden puan alamadın gittin tsden aldın.

yatacak yerin yok bülent allah belani verir insallah !!

trabzona aslan kesil fbye yat

Trabzon kaç haftadır 1-0 alıyordu ve kötü oynuyordu. Bu maçta tökezlediler doğal olarak.

Uşağımızla ne alakası var. Adam çıktı oynattı takımını. Kaybedene satılmış demek garip anladım onu ama kazanana laf atmak neden ilginç gerçi kazanan olmadı ama genede büyük avantaj kaybetti Ts. Kimse Umut'un bencillğinden bahsetmiyor.

Kısa kes atmaca.

Nese beyler fazla sinirlenmenin bi anlamı yok bundan sonra.Fb olacaksa da olsun şampiyon dünyanın sonu değilya.Bende çok sinirleniyordum bu işe ama artık bizim seneye napıcağımızı düşünüyorum..

Üst Alt