STSL H:31 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul BB | 1 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:31 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul BB | 1 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:31 | Fenerbahçe - İstanbul BB | 1 Mayıs | 19.00 | Lig TV

Pek katilmiyorum isin dogrusu. Hafta ici fazlasiyla Avrupa kupasi maci oynandi, senelerdir lig maclari oynaniyor. Kadikoy'de de bir suru Avrupa ve cuma maci oynandi 50.000 kisinin izledigi. O yuzden trafik konusundaki gerekceniz yanlis olmasa da cok buyutulecek bir sey degil bence. Macin hafta sonu oynanmasinin final-four'a olan ilgiyi azaltmayacagina da katilamiyorum. Galatasaraylilar icin haklisiniz, pek etkisi olmazdi ama Fenerbahceliler icin oyle degil. En basitinden Fenerbahce'nin durumunda Galatasaray olsa ne dusunurdunuz?

Trafik konusunda kesinlikle aynı şekilde düşünmüyoruz. Verdiğiniz örneklerdeki Avrupa kupası maçları tamamiyle alakasız olmuş zaten, o maçlar Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri oynanır ki o maçlar için zaten tarihi belirlemek bizim inisiyatifimizde olmadığı için örnek olarak gösterilmesi de yanlış olmuş. Cuma günleri oynanan lig maçların da ise eğer derbi (özellikle Fb ve Gs arasında oynanan maçlarda ekstra önlemler alındığı için) olmadığı müddetçe çok sorun yaratmaz ama yine de özellikle ASY ve Aslantepe'de (direk olarak köprü trafiklerini etkilediği için) Cuma günleri maç oynatmak çok akıllıca olmaz.

Final-four ile bağlantısına gelince, sizden ricam bu ilginin nasıl azalacağını bana açıklayabilirmisiniz? Voleybol maçları Burhan Felek Spor Salonunda oynanıyor ve kapasitesi toplam 7.000 kişi, Aslantepe'ye gelecek Fenerbahçe taraftarı ise yanlış hatırlamıyorsam 2600 kişi. Saraçoğlu'nda yaklaşık 50.000 kişiye oynayan bir takım için bu bir sorun olmasa gerek. Maç saatleri desen onlarda çakışmıyordu yanlış hatırlamıyorsam ki bu da televizyondan takip edecek taraftarlar için sorun olmayacağı anlamına geliyor ki çakışsa ne farkeder?

Trafik konusunda kesinlikle aynı şekilde düşünmüyoruz. Verdiğiniz örneklerdeki Avrupa kupası maçları tamamiyle alakasız olmuş zaten, o maçlar Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri oynanır ki o maçlar için zaten tarihi belirlemek bizim inisiyatifimizde olmadığı için örnek olarak gösterilmesi de yanlış olmuş. Cuma günleri oynanan lig maçların da ise eğer derbi (özellikle Fb ve Gs arasında oynanan maçlarda ekstra önlemler alındığı için) olmadığı müddetçe çok sorun yaratmaz ama yine de özellikle ASY ve Aslantepe'de (direk olarak köprü trafiklerini etkilediği için) Cuma günleri maç oynatmak çok akıllıca olmaz.

Final-four ile bağlantısına gelince, sizden ricam bu ilginin nasıl azalacağını bana açıklayabilirmisiniz? Voleybol maçları Burhan Felek Spor Salonunda oynanıyor ve kapasitesi toplam 7.000 kişi, Aslantepe'ye gelecek Fenerbahçe taraftarı ise yanlış hatırlamıyorsam 2600 kişi. Saraçoğlu'nda yaklaşık 50.000 kişiye oynayan bir takım için bu bir sorun olmasa gerek. Maç saatleri desen onlarda çakışmıyordu yanlış hatırlamıyorsam ki bu da televizyondan takip edecek taraftarlar için sorun olmayacağı anlamına geliyor ki çakışsa ne farkeder?

Trafige etkisi kuskusuz olur da, Avrupa kupasi maclarindan cok da fazla olmaz diyorum, yarin oburgun Avrupa maci oynayacaksiniz, o zaman trafik problemi olmayacak mi? Derbi ile Avrupa kupasi maclarinin trafige etkisi arasinda abartilacak bir fark yoktur kanimca. Kaldi ki stada zaten ulasim sadece metro ile olmustu hatirlarsaniz, otopark davetiyesi olmayanlarin ozel aracla gitmesine izin cikmamisti.

Voleybol konusuna sadece salona giden 7000 kisi olarak bakarsaniz olmaz. Camianin ilgisi futboldan cok voleybola olurdu cakisma durumunda ki etrafimda ben dahil voleybolda sampiyon olalim da derbiyi kaybedelim diyen cok kisi vardi.

Hakemi düşünmeyin beyler hakem Fırat Aydınus. şimdi *****liler düşünsün

Bence bu maçta puan kaybedecekler bakın görürsünüz.Hatta Belediye geriden gelipte yenebilir.

belediye cukurunu bunlar iyi bilir. bunlardada bitane uzman var bilica adında. bu hafta belediyenin calıscagını düsünüyorum. ama fırat aydınus denen şahsiyetsizden hersey beklenir. gecen hafta verdikleri komik penaltıyı görünce bunlara nasıl güvenirsin..

Eyer varsa ilahi adalet, bunun vehameti GS acisindan daha kötü sadece bunu anlayamamissin..

Adi üstünde "ilahi" sadece Fener icin diyl yani....

Bu cercevede....

ilahi adalet Fenerin sampiyon olmasini istemiyorsa o zaman GS nin ilk ona dahi girmesini istemiyor demektir...

Alnımızın akıyla aldık biz puanları.Sizin gibi soyunma odası basarak,hakemlerii,medyayı,rakip oyuncuları,rakip teknik adamları ayarlayarak almadık

Dünya alem biliyo fenerin şerefsizlik yaptığını.Hatta çoğu fenerli bile kabul ediyo ama hala ötebiliyolar.İlginç insanlar bunlar

fener alır 3-0 belediyenin aklı kupada :D

Eğer Avcı isterse bu maçtan puan alır. Çünkü İBB enteresan bir takım.

geçen sene son hafta ts maçlarından önce de söyledim,şimdi de söylüyorum;ilahi adalet diye birşey varsa bu dübükler şampiyon o-l-a-m-a-z!

AÇ gözünü de yaşadığın dünyaya bak önce ilahi adaletmiş

İbrahim Tatlısese devlet özel uçak verir Samsunda 2,5 aylık bebk açlıktan ölür

Dünyada 2 milyon kadın her yıl zorla pazarlanır

Asgari ücret 600 ytl Guiza senede 3,5 milyn euro alır

Başbakan geçinemediğini iddia eder ve ticaret yapar

Çalan çırpan uyuşturucu kaçıran itibar görür

Namusluysan hep diken üstünde yaşarsın bu dünyada

İlahi adalet bunların hiçbirine müdahale etmeyip maç olayına giriyorsa kusura bakmayın ilahi filan değildir o

Adam 10-12 sene haksız hapis yatıyor diğeri 10-15 sene rüşvetle zengin oluyor ilahi adaletin hoşunamı gidiyor ?

fb bu maçı alırsa daha şampiyon olabilir diye düşünüyorum. Ankaragücünüde unutmamak lazım

Keske bir kanalda dönüsümlü verse bu maclari, daha güzel olurdu.

Maçlar aynı saatte oynanmaya başladı artık. Fb bu tip durumlarda stres yapıp puan kaybedebiliyor çok örneği var bunun :D

İSTANBUL BŞB Hasagic, Kus, Serhat, Mahmut, Ekrem, Cihan, Zeki, Holmen, İbrahim, Holosko, Tum

İyi kadro :) Ama belki Zekinin yerine Mahmut,Mahmut'un yerine Metin depe oynar.

Adamlarda 6 forvet 6 stoper yığınla orta saha oyuncusu var :)

İSTANBUL BŞB Hasagic, Kus, Serhat, Mahmut, Ekrem, Cihan, Zeki, Holmen, İbrahim, Holosko, Tum

İyi kadro :) Ama belki Zekinin yerine Mahmut,Mahmut'un yerine Metin depe oynar.

Adamlarda 6 forvet 6 stoper yığınla orta saha oyuncusu var :)

Büyük takımda oynamayan, ama İstanbul'dan ayrılmayayım, nimetlerinden faydalanayım, para var stres yok diyen herkes Belediye'ye gidiyor, sağlam kadro yaptılar :)

Üst Alt