STSL'de Görmek İstediğiniz Takımlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL'de Görmek İstediğiniz Takımlar

Göztepe-Karşıyaka, ADS-Adanaspor, Kocaeli-Sakarya rekabetlerini Süper Lig'de görmek isterim.

Onun dışında AGücü(seneye yüksek ihtimal gelebilir) Hatay,Samsun,Eskişehir,Diyarbakır gibi takımlar da olmalı.

Kocaelispor - Sakaryaspor

Kulüpler arası rekabet ve taraftar potansiyeli olarak öncelikli görmek istediğim takımlar. Kötü yönetimler sağ olsun asansör takım olmaktan öteye gidemediler 2000'lerden sonra ne yazık ki.

Ankaragücü, Adana Demir, Karşıyaka gibi kemik taraftara sahip takımları da yine ligde görmek isterim.

Taraftarsız, ruhsuz belediye takımlarından evladır hepsi.

Sakarya şuan gerçekten müthiş yönetiliyor.Para akışları falan da baya iyi şehir kenetlenmiş durumda. Alt liglerin önemli oyuncularını da kadrolarına kattılar bu sene. Murat Akın, Ramazan Sal, Beykan Şimşek, Erçağ ve sayamadığım bir kaç isim daha var. Fazla sürmez 2-3 seneye Süper Lig'e dönerler.
Aynı şeyi Kocaelispor içinde söylemek isterdim ama çok kötü durumdalar amatöre düşebilirler bu sene düşme kalma savaşı veriyorlar.

Sakarya şuan gerçekten müthiş yönetiliyor.Para akışları falan da baya iyi şehir kenetlenmiş durumda. Alt liglerin önemli oyuncularını da kadrolarına kattılar bu sene. Murat Akın, Ramazan Sal, Beykan Şimşek, Erçağ ve sayamadığım bir kaç isim daha var. Fazla sürmez 2-3 seneye Süper Lig'e dönerler.
Aynı şeyi Kocaelispor içinde söylemek isterdim ama çok kötü durumdalar amatöre düşebilirler bu sene düşme kalma savaşı veriyorlar.
Doğrudur zaten genel olarak söylemiştim onu. Ligin önemli takımlarındandı iki ekip de. Bir noktada hep skandal yönetimlerle amatör kümeye kadar gerilediler.

Şehir takımı kavramının içini dolduran takımlar bunlar. Üst liglerde yarışmalılar her zaman. Umarım eski günlerine dönerler. Bulunduğum yaşadığım bölgenin takımları olduğu için ayrı bir sevgim de vardır.

Doğrudur zaten genel olarak söylemiştim onu. Ligin önemli takımlarındandı iki ekip de. Bir noktada hep skandal yönetimlerle amatör kümeye kadar gerilediler.

Şehir takımı kavramının içini dolduran takımlar bunlar. Üst liglerde yarışmalılar her zaman. Umarım eski günlerine dönerler. Bulunduğum yaşadığım bölgenin takımları olduğu için ayrı bir sevgim de vardır.

Sakarya'ya yeni stadyum yapıldı ben ilk dönem gitmedim ama ikinci dönem gidecem hem de yukarıya oynuyor zevkli olur maçları.

Üst Alt