STSL'de Şampiyon Beşiktaş Jimnastik Kulübü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL'de Şampiyon Beşiktaş Jimnastik Kulübü!

13237731_1610286742620568_2942594190350661649_n.png
Ahahahahahahaha

ne kadar looser olsada sene başı şenol güneş in alınmasını çok istedim ama bizim uyuz yönetim uyudu sürekli looser olsada bizim gibi winner kulüpte şaha kalkardı

ne kadar looser olsada sene başı şenol güneş in alınmasını çok istedim ama bizim uyuz yönetim uyudu sürekli looser olsada bizim gibi winner kulüpte şaha kalkardı
Şenol güneş mi onun kadar loser görmedim Biz iyi olduğumuz sürece bjk hiç bir zaman şp olmaz isterse mal td olsun gecen sene loser Hamza fener in avukatı dede olmasına rağmen aldık

Terim simdi gelsinde cıksın karsımıza kafalarına girmisler.

Terim'li Gs seni Vdf. Arena'da sizi bi güzel sk. sonrasında hepiniz;

İyi bir Gs bizi havada-karada sk. die kanaat getirirsiniz.

Sesinizi cıkarmadan değerlendirin boslugumuzu. Hadi Bakim..

Terimsiz olmuyor mu bu dediklerin. Bu kadar mi yani ufkumuz?

Allah gecinden versin ama bu adam bir gün ölecek, o zaman ne yapacagiz basimiz sikistiginda kimin kapisinda yatacagiz?

Kulübün kepenklerini kapatirsiniz herhalde o gün gelince. Biktim artik ya her zor dönemde ayni döngünün icinde olan isimlerin ortaya atilmasindan. Adam gittigi yerde mutlu, tam istedigini elde etti yine tüm ülke onun agzina bakiyor, adam türk futbolunun PATRONU oldu. Simdi Aysal batirdi gitti bilmem ne falan diye sacmalayacaksan verecegin cevaba yorum yazmaya gerek duymam söyleyeyim.

Allah gecinden versin ama bu adam bir gün ölecek, o zaman ne yapacagiz basimiz sikistiginda kimin kapisinda yatacagiz?

Kulübün kepenklerini kapatirsiniz herhalde o gün gelince. Biktim artik ya her zor dönemde ayni döngünün icinde olan isimlerin ortaya atilmasindan. Adam gittigi yerde mutlu, tam istedigini elde etti yine tüm ülke onun agzina bakiyor, adam türk futbolunun PATRONU oldu. Simdi Aysal batirdi gitti bilmem ne falan diye sacmalayacaksan verecegin cevaba yorum yazmaya gerek duymam söyleyeyim.

3. kişi olarak müdahil olayım tartışmaya,sen olayları iyi analiz eden bir adamsın,şu tabloda Aysal'ın hiç suçu yok mu peki sence? :)

3. kişi olarak müdahil olayım tartışmaya,sen olayları iyi analiz eden bir adamsın,şu tabloda Aysal'ın hiç suçu yok mu peki sence? :)

Ya Sarper bilirsin ben Aysali gercekten severim ama hic kimseyi öyle körükörüne savunmam asla. Tabi ki hatalari var ama ben olusturulan algiyi yanlis buluyorum. Tek suclu olarak ilan edinilmesi bence haksizlik.

Tamam Terimi sevin sayin, ki bende seviyorum bu sevgi biraz hasar görse de azalsa da, ama sevgi de bir yere kadar bence. Kimse Galatasaray dan üstün degildir, kisacasi bu isin bokunu cikarmaya da gerek yok yani yücelte yücelte bir yere kadar :)

Ya Sarper bilirsin ben Aysali gercekten severim ama hic kimseyi öyle körükörüne savunmam asla. Tabi ki hatalari var ama ben olusturulan algiyi yanlis buluyorum. Tek suclu olarak ilan edinilmesi bence haksizlik.

Tamam Terimi sevin sayin, ki bende seviyorum bu sevgi biraz hasar görse de azalsa da, ama sevgi de bir yere kadar bence. Kimse Galatasaray dan üstün degildir, kisacasi bu isin bokunu cikarmaya da gerek yok yani yücelte yücelte bir yere kadar :)

Aynen katılıyorum Terim için de aynısı ancak Aysal'ın hataları öyle hataları da vardı tarzı geçiştirilecek hatalar değil.Ünal Aysal başarıya aç olan camiaya köprü görevi olarak,bir uzlaşma yönetimi kurarak geldi ilk başta,ki bu yönetim çok başarılı oldu ilk 2 sene.Kulüp sadece sportif başarılar değil,önemli ölçüde maddi birikimler de elde ettik uzun bir aradan sonra.Belki de Fener'den iyi imkanlara sahip olduğumuz ender yıllardandı.Ancak Aysal bu ortamı sürdürmek yerine ne yaptı,yönetimi değiştirdi,egosuna yenik düştü her şeyi tek başıma yaptım'a getirdi.Terim'i kovdu bir şey yaptı,hadi bu olay milli takım ayağına mazur görülebilir ancak sonrasındaki Mancini tercihi çok yanlıştı,bu ligin kendine özel dinamikleri var.Bu tarz hocalar çokça geldi önceden,olmadı olmuyor kimya tutmuyor işte.Sonra gittin bir de 2 transfer döneminde elde ettiğin bütün maddi birikimleri harcadın,har vurup harman savurdun,özellikle 2014 Ocak transferleri.Hadi harcadın,o sezon bari şampiyon olsaydın da dengeleseydi harcadığın parayla şampiyonluktan gelen para.Paranın hepsi ŞL'den gelmiyor,şampiyonluk ödülleri de bayağı fazla,ki bunun store gelirleri falan da olurdu 4. yıldızı takacaktık o sezon.Bu har vurup harman savurmalar yazın da devam etti.Prandelli getirdin bir de,ona tazminat saçtın.

O değil de berbat bir şampiyonluk kutlaması oldu. Geçen sene biz de berbat kutlamıştık. Gerçi Fb de berbat kutlamıştı.

En güzeli 11-12 sezonundaki kutlama kesinlikle.

arıyoruz iste. terim vari 45-50 yaslarında bir hoca bulabilirsek 20 sene onu konusuruz.

Üst Alt