STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 94-57 Antalya Bşb. | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 94-57 Antalya Bşb. | Maç Sonucu

Cevap: STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 40-34 Antalya Bşb. | Devre Arası | Sports TV

valla şu fark kapandıysa shumpertin rolü cok büyük hicbilşey yapmadıgı gibi takıma zararıda oldu. bir başka songalia meselesi olmasın artık.

Cevap: STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 40-34 Antalya Bşb. | Devre Arası | Sports TV

Efeste ...raklamnan taraftar topluyor :D :D :D

:sgr: :sgr:

sinan gülerin reklama bak herkese meydan okuyomus sen daha ilk 5 e giremiyon lan

Cevap: STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 22-12 Antalya Bşb. | 2.P | Sports TV

Abartmayın beyler, her sporcunun formsuz dönemi olur.. Shumpert bizim çok önemli bir oyuncumuz en kısa zamanda eski günlerine geri dönecektir.

Cevap: STTK 11/12 Ç.F. | Galatasaray MP 22-12 Antalya Bşb. | 2.P | Sports TV

Abartmayın beyler, her sporcunun formsuz dönemi olur.. Shumpert bizim çok önemli bir oyuncumuz en kısa zamanda eski günlerine geri dönecektir.

valla son 30 3lükta 0 ceken adamın formsuzluktan cok daha farklı şeyler vardır diye düşünüyorum.

Sut Yuzdelerimiz ;

2Sayilik Atis : 19/26, %73

3Sayilik Atis : 0/10, %0

Serbest Atis : 2/4, %50

valla şu fark kapandıysa shumpertin rolü cok büyük hicbilşey yapmadıgı gibi takıma zararıda oldu. bir başka songalia meselesi olmasın artık.

Yapma Barış yapma. :)

Anında kesme adamı, Songaila'ya çıkarma hemen adamı, Shumpert kendine gelir, şu dönemini bi atlatsın.

Yapma Barış yapma. :)

Anında kesme adamı, Songaila'ya çıkarma hemen adamı, Shumpert kendine gelir, şu dönemini bi atlatsın.

yok gelsin zaten ben ona sinirlenerek yazmadım. seviyorum cünkü bu adamı. herife nazar degdi. inşallah düzelecek zaten. songaliayı hatırladım şu oyununda:)

yok gelsin zaten ben ona sinirlenerek yazmadım. seviyorum cünkü bu adamı. herife nazar degdi. inşallah düzelecek zaten. songaliayı hatırladım şu oyununda:)

Songaila'yı gönderen adamlardan birisin, burda Songaila diye diye kovdurdun sonunda. :D

Üst Alt