STTK | Galatasaray CC 70-77 F.Ülker | 11 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK | Galatasaray CC 70-77 F.Ülker | 11 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STTK | Galatasaray CC 70-77 F.Ülker | 11 Şubat | Maç Sonucu

basket takımının ilk oluşum senesi sabırlı olmak lazım. seneye keremleri alabilirsek shumpert da türk oluyor. ligi domine ederiz. hedef gelecek seneler zaten bu sene oluşum meyveyi ilerleyen yıllarda yiyecez. oktay hoca oyuncu transferleri dışında mükemmel bir isim. ama taylordan sonra jerry de hayal kırıklığı yarattı.

basket takımının ilk oluşum senesi sabırlı olmak lazım. seneye keremleri alabilirsek shumpert da türk oluyor. ligi domine ederiz. hedef gelecek seneler zaten bu sene oluşum meyveyi ilerleyen yıllarda yiyecez. oktay hoca oyuncu transferleri dışında mükemmel bir isim. ama taylordan sonra jerry de hayal kırıklığı yarattı.

Evet yabancı tercihleri haricinde Oktay hoca bizim için büyük şans onun için fazla riske girmeden BBL'den yabancı transferleri yapılabilir her ne kadar son maç kötü oynasa da Shipp ve son 2-3 haftadır formsuz olsa da Shumpert şu an en iyi yabancılarımız olarak gözüküyor.

Evet yabancı tercihleri haricinde Oktay hoca bizim için büyük şans onun için fazla riske girmeden BBL'den yabancı transferleri yapılabilir her ne kadar son maç kötü oynasa da Shipp ve son 2-3 haftadır formsuz olsa da Shumpert şu an en iyi yabancılarımız olarak gözüküyor.

bize 3 numaraya iyi bir şütör lazım. simas geri dönse çok sevinecem. çok kötü 3lük atıyoruz.

Sezon başında gereksiz gibi görünüyordu bana ama gerçekten 3lüklerde kötüyüz.

evren ve rancik 3lük mesafesi artınca atamıyorlar artık. geçen yıl iyi atıyordular 3lük ama bu yıl çok yüzdesizler.seneye rancik,jerry(böyle devam ederse) gitmeli. shipp ve andric kalır sadece yabancı olarak. kerem gönlüm ve cemal nalga gelirse ilkan karaman ermal andric ile iyi bir pota altımız olur. kerem gönlüm fanatik galatasaraylı sözleşmesi bitiyor. iyi bir guard ve 3 numara ile çok güzel işler yaparız. bu sene ligi banvitin önünde bitirip eurolig ön eleme hakkı kazanmamız gerekiyor en büyük hedefimiz o.

Arkadaş ben anlamıyorum, elimizde Darius gibi delici bir guard varken tutamadık. Darius şimdi Roma'da, Euroleuge'de oynuyor. Simas gibi süper bir şutörümüz vardı.. O da şimdi yok. O da Euroleuge'de oynuyor. Hiç istikrar yok. Aldığımız yabancı oyuncular bir dahaki sene yoklar. Çok saçma şeyler yapıyoruz basketbolda.

Oktay Hoca gençlere neden şans vermez elinde melih gibi yetenek var sen kadroya almıyosun yahu ilerde seni başarıya götürürse böyle gençe yetenekler götürür.fenerbahçe predzice genc yetenekli 45 50 dakika oynatıyo oktay hocamelihe sertaça hiç şans vermiyo senin takımın uzun diye bas bas bağırıyo sen gidiyon önemsiz yere 1 numara alıoyon orda oynuyacak oyuncu var.

Basketbolda şampiyonluk 5 numaradan geçer.fenerin 4-5 tane uzunu var.adamlar avrupada iyi işler yapıyo.,

Nbada lakersda ve bostonda 5-6 tane uzun kaslı fuleli boga gibi adamlar var neden,acaba artık bazı şeyler yapmak şart bayan takımına sürüyle oyuncular geliyo erkek basketbol takımına bi uzun alınmadı böyle başarı gelmezz..

melih sakattı kardes göksenini oynattıki bu mac genclerin oynuyacagı bi mac da degil aslında. zaten az oynattı cıkardı. oktay mahmudinin eline seneye daha iyi kadro verirlerse cok basarılı olur. türk telekomla birleşilmeli bu şart..

ben rancike takıldım. önceden hep 3lük atardı artık 2lik bile zor atıyo. jerry johnson cok cok kötüydü. hicmi pas vermez bi adam. benim adamın washintondu bence romadan geri alınmalı o herif.. andric 30 sayı atarak cok büyük iş yaptı. hic beklemezdim ondan..

Arkadaş ben anlamıyorum, elimizde Darius gibi delici bir guard varken tutamadık. Darius şimdi Roma'da, Euroleuge'de oynuyor. Simas gibi süper bir şutörümüz vardı.. O da şimdi yok. O da Euroleuge'de oynuyor. Hiç istikrar yok. Aldığımız yabancı oyuncular bir dahaki sene yoklar. Çok saçma şeyler yapıyoruz basketbolda.

sende benim dedigimi demişşin. washington akıllı oynadıgı zaman cok iyi bi oyuncu. saitidisde verilmemesi gerekirdi. ranciki seviyorum ama yetersiz ne yazıkki..

Bizim önce cafe crown'dan kurtulmamamız lazım,fb Ülker'den para alıyor biz Ülker'in bi ürünün den para alıyoruz,doğal olarak fb biz den çok daha fazla para alıyor.

cafecrownla bu sene sözleşme bitiyo. türk telekomla birleşebilir bizim yönetim.

Kim olcağı önemli değil renkdaş,atıyorum;fb 10 milyon dolar alıyorsa biz en fazla 2 3 milyon dolar alıyoruz.Adamlar parayla istedikleri futbolcuyu getiriyor,istediği futbolcuyu da ellerinde tutmayı başarıyor.Bu duruma artık bi dur dememiz lazım ,bi ürün sponsoru değil şirket olarak bi sponsor bulmamız lazım.

türk telekom olmazmı diyon yani. türk telekomdada vardır ya para bizdede olcak nede olsa:)

Fenerbahçe dün %57 ile üçlük attı.

Aliağa maçında %42

Banvit maçında %21

Türk Telekom maçında %35

Mersin maçı %56

Bu konuda zaten iyiler ama dün abarttılar.

Üst Alt