Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

Zar Adam - Luke Rhinehart

Evet, bende Cumartesi günü başladım..

zar_adam.jpg

Evet, bende Cumartesi günü başladım..

zar_adam.jpg

Müthiş bir kitap. Ben Zar adamın peşindeye başladım şimdi. Bu kitap 3 günde bitti.

Yalnız biraz tehlike arz ediyor. +18 olabilecek bir kitap.

Cinsellik ön plana çıkartılmış.

Mesleğimle alakalı olduğu için dikkatimi çekti çok. Önermeydi aslında.

Hepimizin kurallar ve sistemlere boyanmış birer mekanik robot olduğumuzu anlatıyor Luke.

Sizler, aslında yani bizler basmakalıp rollerinizin içine sıkışıp kalmaya mahkumsunuz ve bunu hak ediyorsunuz. Neyse ki bu kalıplara sıkışık halinizi farkına bile varamadığınız için labirentteki fareler kadar bile acı çekmiyorsunuz. Ne yazık ki ben Türk halkının entelektüel seviyesini bu kadar kaybetmiş olduğunu bu kitapla gördüm ve benim içim acıdı. Kaldı ki Luke'un yaptıklarının bin beterini sinsice, gizlice ve zar atmadan yapan pek çok kişi aramızda dolaşıyor.

4 ay oldu kitap okumayalı :( Bu topiğin bana bunu hatırlatması güzel oldu, kendimi kötü hissettim bir an :(

Bu gün hasta olduğum için okula gitmedim. Yinede boş bir gün olmaması için şu kitabi bitirdim:

Icimizde%20bIr%20yer.jpg

Yakup Pekel - Antonius'un Rüyası

Denizli'yi anlatan tarihsel ve dini motiflerle süslenmiş fantastik bir roman.Denizli'nin ve Pamukkale'nin turistik açıdan daha da ünlenmesi için yazılmış bir kitap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt