Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? (Eski Konu) - Sayfa 516 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? (Eski Konu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
05874a9bdaf5b5eb0b9bf60c99b5ad2d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok uzun zaman önce bir mekanda çalmaya başlamıştı. Müzik gayet güzel gelmişti kulağıma. Yabancı şarkı sandım. Hande Yener'in sesini duyunca şaşırmıştım. Kadın sonrasında güzel elektro şarkılar yaptı. Saray sanatçısı olduktan sonra müziği de değişti.

Az önce spotify'de denk geldim yıllar sonra...

YouTube

Çok uzun zaman önce bir mekanda çalmaya başlamıştı. Müzik gayet güzel gelmişti kulağıma. Yabancı şarkı sandım. Hande Yener'in sesini duyunca şaşırmıştım. Kadın sonrasında güzel elektro şarkılar yaptı. Saray sanatçısı olduktan sonra müziği de değişti.

Az önce spotify'de denk geldim yıllar sonra...

YouTube

Ben de tam aksine hic sevmiyorum sarkilarini "elektro/dans" furyasina kapildigindan beri. Ondan önceki sarkilari iyiydi hele hele ilk ciktigi yillar muazzamdi bence.

Ben de tam aksine hic sevmiyorum sarkilarini "elektro/dans" furyasina kapildigindan beri. Ondan önceki sarkilari iyiydi hele hele ilk ciktigi yillar muazzamdi bence.

“Kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah” şarkısı yaptı bu kadın! Onlara kıyasla bu şarkılar başyapıt. İlk dönem şarkıları yeni dönem müziğin ilk örnekleriydi. Evet; güzeldi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt