Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

Evet kafa karışıklığı gibi görünmesi çok doğal renktaşım, ancak çok fazla müzik dinleyen birisiyim ve birazda farklı tarzlara ilgi duyuyorum belirttiğim gibi, hoşuma gidiyor bu çeşitlilik :) Esenlikler diliyorum, iyi geceler renktaş :hat:

Olabilir tabi renktasim sadece ilk goruste gordugumu soyledigim :) Zevkler ve renkler ozneldir, senin secimin. Benim bir arkadasim vardi gune Kibariye ile baslyaip Mustafa Sandal devam edip, Sepultura ile cosup Tiesto ile bitiren o yuzden saygilar ve sevgiler :)

Ufak bir espiricik yaptım , paylaştığıniz parçaları severek dinliyorum Ata bey teşekkür ederim.
Ne demek, asıl ben teşekkür ederim ilginizden dolayı sayın modum, tebessüm ile karşıladım çok sağ olun :)

Olabilir tabi renktasim sadece ilk goruste gordugumu soyledigim :) Zevkler ve renkler ozneldir, senin secimin. Benim bir arkadasim vardi gune Kibariye ile baslyaip Mustafa Sandal devam edip, Sepultura ile cosup Tiesto ile bitiren o yuzden saygilar ve sevgiler :)
Öncelikle bana teveccüh gösterip yazdığınız için teşekkür ederim renktaşım. :) Bilmukabele, benden de saygılar ve sevgiler :):hat:

Üst Alt