Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

Merhaba

Bu sarkiyi bilmemek icin kulaklarini aldirmis olman lazim

Demir Baş Bey müzik kanalı seyretmiyor, radyo dinlemiyorum. Gittiğim mekanlarda da bu tip şarkılar çalmıyor. Müzik dinlerken de albüm dinlerim. Liste dinlemem! Dolayısıyla şarkıyı duymamış olmam çok doğal! Bunu eksiklik olarak değerlendirmeniz yakışık olmadı!

Demir Baş Bey müzik kanalı seyretmiyor, radyo dinlemiyorum. Gittiğim mekanlarda da bu tip şarkılar çalmıyor. Müzik dinlerken de albüm dinlerim. Liste dinlemem! Dolayısıyla şarkıyı duymamış olmam çok doğal! Bunu eksiklik olarak değerlendirmeniz yakışık olmadı!
Est eksiklik olarak nitelendirmedim, cok bilindik bir sarki oldugunu vurguladim sadece.

Iyi dinlemeler Mahir Bey.

Bitkilerle aram iyi degil
Senin anlattiklarin ilac mi bitki mi
İlaç kategorisinde değil diye biliyorum ama tam eminde değilim. Ot olarak da bulunabiliyor, şurup olarak da hap olarak da. Sarı kantaron'u araştırmıştım epey, Almanya da reçeteye bağlanmış sanırım öyle bir şey okumuştum. Bizde şu an öyle bir durum yok, internetten falan da alınabiliyor. Dediğim gibi çay gibi demleyedebilirsin, hap olarak da alabilirsin.

Bende pek etki yapmadı, çok hafif sakinleştiriyor sadece.

Haa unutmadan, anti depresan kullanıyorsan kesinlikle kullanmamalısın. Etkileşime giriyormuş çünkü.

İlaç kategorisinde değil diye biliyorum ama tam eminde değilim. Ot olarak da bulunabiliyor, şurup olarak da hap olarak da. Sarı kantaron'u araştırmıştım epey, Almanya da reçeteye bağlanmış sanırım öyle bir şey okumuştum. Bizde şu an öyle bir durum yok, internetten falan da alınabiliyor. Dediğim gibi çay gibi demleyedebilirsin, hap olarak da alabilirsin.

Bende pek etki yapmadı, çok hafif sakinleştiriyor sadece.

Anladim simdi.
Ilaci sporu biraktim bu aralar bunye yine teklemeye basladi
uykusuzluk ona buna catma vs.

Prozac tavsiye edebilirim sakinlik icin recetesiz satiliyor
Bildigimiz duz ilac bitki ozlu degil :D

Üst Alt