Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz?

VANESSA MAE - THEME FROM CARAVANS

Virtüöze saygı pls. :hat::hat::hat::tbr:

Gökgültüsü dinliyorum. Çok şiddetli fırtına var. Keyifle dinliyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gök Gürültüsü ve fırtına beni çok ürpertiyor ya pek aram iyi olmadı bu ikili ile abi :) Sana iyi keyifler.:hat:

Bu konuda yalnız değilsin. Millet instagramda korktuğunu gösteren, neler oluyor ulan temalı hikayeler atıyor. WhatsApp gruplarında tartışıyor. Komik milletiz vesselam. İyi geceler sana da :hat:

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gökgültüsü dinliyorum. Çok şiddetli fırtına var. Keyifle dinliyorum.

:hat:
Fırtınanın parmak kadar açık bırakılan pencereden geçmeye çalışırken çıkardığı uğultu, inanılmaz dinlendirici. Heleki elinde sıcak bir içecek de varsa.. Peeehhhh be zevke bak... Bu sesi daim kılmak için bir düzenek yapası geliyor insanın neredeyse.
Aslında tabiatın kendi iklimsel varlığını hissettiren her olay güzel ve huzur verici. Saçaklardan akan/damlayan suyun altına tenekeler dizmek de güzel sonuçlara ulaşıyor..

RALLI WITH YANNI INSTRUMENTAL RELAX MUSIC ORCHESTRA

:hat:

Yeni Türkü - Aşk Yeniden

çalıyor. Yeni Türkü ne kadar güzel bir gruptur öyle. Alır seni götürür yıllar öncesine. Orada bırakma gibi kötü huyları da vardır; iyi ki varlar!

Yeni Türkü - Aşk Yeniden

çalıyor. Yeni Türkü ne kadar güzel bir gruptur öyle. Alır seni götürür yıllar öncesine. Orada bırakma gibi kötü huyları da vardır; iyi ki varlar!

geçen kesfettim spotifyde tesadufen
begeneceğini dusunuyorum yorumunu beklemekteyim..

Üst Alt