Suat Kılıç: "Türkiye'yi rezil etme Galatasaray" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suat Kılıç: "Türkiye'yi rezil etme Galatasaray"

Cevap: Suat Kılıç: "Türkiye'yi rezil etme Galatasaray"

Sen,başbakan ve malum takım yeterince rezil etti suat kardeş,Galatasaray'a bir şey bırakmadınız.

yalan haber ve arkasında yapılan 84 sayfa yorum. vay beee

beyler konu ile alakası yok ama sitenin saati 2 saat ilerde nasık düzeltebilirim

polonya'da maç ertelendi diye istifa eden bir spor bakanı... bizde stadın galatasaray'a tesliminin daha yeni yapıldığını, çatının bunun için geciktiğini bilmesine rağmen galatasaray'ı milletin önüne atan bir spor bakanı...

bu kadar cahil olabilir mi????

bu adam sadece bana mı samimiyetten uzak geliyor...

Bu kafaya hala oy verenler var ya hakediyoruz. Tipe bak.

Daha once basta olanlar bu devlete ne hizmet etmiski boyle bi yorum yapma gereksimi duydun? Milletin80 yilda yapmadigini adamlar 10 yilda yapti... Yol desen yol, ulasim desen ulasim, tren desen tren, cevre mevre desen (bakiniz mesela Halic) ayni... Sigorta Hastaneler okullar, hangi birini 80 yilda bi adim ileriye goturduler?

Adamlar hizmet veriyor ve millet bunu goruyorki 50% oy aliyor adamlar... Chpli veya mhpyide gorduk zamaninda veya dsp yi... Resmen samar oglaniydik...

Bende AKP Li degilim Ulkucuyum aslinda ama adamlar hizmet ediyor icraat var, gozlede goruluyor... Tamam bende herseyi tasvip etmiyorum, mesela herseyi siyasete alet ediyorlar biz yaptik felan diye ama senin yaptigin resmen nankorluk... Mhp dsp anap koalisyonu gecsin tekrar basa anamizi aglatsinlar, istenmi?

Akp ye vermeyip Kemal a mi verecen oyunu? O mu kurtaracak ulkeyi? Veya sempatizani oldugum MHP... KemalmasaAllah bol keseden salliyor, hani İzmirde herkese 600 tl maas baglayacagim felan :) Kusura bakmayin ama suan Tutkiyede AKP-Tayyip Erdoganineline su dokebilecek siyasetci goremiyorum ben... Cok acimasiziz milletce, balik hafizaliyiz... Kemal basa gecsin veya Devlet ilerlemeyi bosverin, kicimizda don kalmaz bee...

Not: ben yorumunu Akp icin algiladim ve bu yuzden partiler uzerinden konustum... Yoksa bu herifin bende taaa...... ;)

hayret olimpiyatlarda madalyada kazanmadık bu adam niye konuşmuş. her madalyadan sonra basına beni çekin diyen spor bakanının olduğu ülkede spor 1 adım öteye gidemez. suat kılıçada hak vermek lazım olimpiyatlar fiyasko milli takım fiyasko gs neden fiyasko değil diyordur

Şike sürecinde gösterdiği dik duruşu bize karşıdamı gösteriyor :)

Haklısınız Türkiye'yi bitek siz rezil edebilirsiniz :tiphat:

Adam haklı, 56bin kişilik spor kompleksi yaptırıyoruz. İçinde her bir şeyi var, sonra "cehennem dediler havuz çıktı" gibi esprilere maruz kalıyoruz.

Daha once basta olanlar bu devlete ne hizmet etmiski boyle bi yorum yapma gereksimi duydun? Milletin80 yilda yapmadigini adamlar 10 yilda yapti... Yol desen yol, ulasim desen ulasim, tren desen tren, cevre mevre desen (bakiniz mesela Halic) ayni... Sigorta Hastaneler okullar, hangi birini 80 yilda bi adim ileriye goturduler?

Adamlar hizmet veriyor ve millet bunu goruyorki 50% oy aliyor adamlar... Chpli veya mhpyide gorduk zamaninda veya dsp yi... Resmen samar oglaniydik...

Bende AKP Li degilim Ulkucuyum aslinda ama adamlar hizmet ediyor icraat var, gozlede goruluyor... Tamam bende herseyi tasvip etmiyorum, mesela herseyi siyasete alet ediyorlar biz yaptik felan diye ama senin yaptigin resmen nankorluk... Mhp dsp anap koalisyonu gecsin tekrar basa anamizi aglatsinlar, istenmi?

Akp ye vermeyip Kemal a mi verecen oyunu? O mu kurtaracak ulkeyi? Veya sempatizani oldugum MHP... KemalmasaAllah bol keseden salliyor, hani İzmirde herkese 600 tl maas baglayacagim felan :) Kusura bakmayin ama suan Tutkiyede AKP-Tayyip Erdoganineline su dokebilecek siyasetci goremiyorum ben... Cok acimasiziz milletce, balik hafizaliyiz... Kemal basa gecsin veya Devlet ilerlemeyi bosverin, kicimizda don kalmaz bee...

Not: ben yorumunu Akp icin algiladim ve bu yuzden partiler uzerinden konustum... Yoksa bu herifin bende taaa...... ;)

Öncekilerin sı..çmış olduğu yönetimler yüzünden bu hükümetin yaptığı saçma sapan abuksubuk keyfe keder ve ahmakça hatalar onları haklı mı çıkarıyor ? Bu mudur sizin kıstasınız ?

Dur bakalım ne yapmış bu hükümet senden dinleyelim ?

Duble yol mu ? Tarım mı ? Etler mi ucuzladı ? Pkk sorunu mu bitti ? Ülke çağ mı atladı da bizim haberimiz yok ? 65 yaşına emekli olacağımızı biliyorsun değil mi bu arada ?

..adama böyle gömerler.bize arenada sırf erdoğan bayraktarı protesto ettik diye demediğinizi bırakmadınız şimdi dünya aleme rezil oldunuz.podyumdan kaçmak zorunda kaldınız.

Öncekilerin sı..çmış olduğu yönetimler yüzünden bu hükümetin yaptığı saçma sapan abuksubuk keyfe keder ve ahmakça hatalar onları haklı mı çıkarıyor ? Bu mudur sizin kıstasınız ?

Dur bakalım ne yapmış bu hükümet senden dinleyelim ?

Duble yol mu ? Tarım mı ? Etler mi ucuzladı ? Pkk sorunu mu bitti ? Ülke çağ mı atladı da bizim haberimiz yok ? 65 yaşına emekli olacağımızı biliyorsun değil mi bu arada ?

65 de emekliyemi uzuluyorsun? Avrupa ulkelerinde (Hollanda) bu yas 67ye cikarttilar ve daha sonrada 70 e cikaracaklar...

Saglik

Akp den once (2002) sagliga ayrilan butce 3 milyar 910 tl.. Simdi (2010) 13 milyar 900 milyon tl

Saglik hizmetlerine sey... 2002 de 3 kurum vardi... Bagkur... SSK... Emekli Sandigi... 2010 Hepsi 1 cati altinda toplandi ve ayrim kaldirildi, en azindan kaldirilmasi icin calisma yapildi yapiliyor...

Toplam hastane sayisi 2002 de 35 ve yatak sayisi 6000 ken 2010 da hastane sayisi 160 yatak sayisi 31000... Acil servis seyinide soyleyim madem basladik... 2002 de 869 tane acil (yogun bakim) servis yatagi varken 2010 da bu sayi 8392 oldu...

2002 de acil servis personeli 4560 ......... 2010da 22000 acil servis personeli

Ambulans araci 2002 de 617 taneyken 2010da bu sayi 2547 sayisina ulasmistir...

Mudahale istasyonu 481 iken 2010 da bu sayi 1500 a ulasmistir...

2002 de Bircok yoremizde kis aylarinda hastaneye ulasim mumkun degilken 2010 da 132 kar paletli ambulans, 18 helikopter, 2 ucak ve 4 deniz ambulansi KAR KIS DEMEDEN HIZMET VERIYOR...

Ilac fiyatlari cep yakiyordu 2002 de... Ornek Norvasc 10 mg tablet 39.5 tl iken suan 13 tlye geriledi...

Tomografi randevu bekleme suresi 2002 de 1 seneydi 2010 da HAFTALIK...

Saglik ocagi sayisi 2002 de 1572 di ve 2010da saglik evleri sayisi 5268

Egitim

Egitime ayrilan butce 7.5 milyar tl iken 2010 da 28.5 milyar tl oldu..

Ogrenciler kitap kuyruklarinda UCRETLI kitaplari beklerken 2010 ders kitaplari UCRETSIZ

Ilk ogretimde Okullasma orani 90.98 % iken 2010da 98.17% sadece haydi kizlar okula kampanyasi ile 350 bin kizimiz okullu oldu

79 yilda yapilan derslik sayisi 460 000 iken AKP iktidarinda 8 yilda yapilan derslik sayisi 160 000

79 yillik cumhuriyet tarihinde acilan universite sayisi 76 iken 8 yillik AKP zamaninda 80 universite acildi ve universitesi olmayan ilimiz kalmadi...!

Yuksek ogretim bursu 45 tl iken simdi belsenme yardimi 150 tl + yuksek ogretim bursu 240 tl... Eder 390 tl

Mesleki egitime ayrilan butce 2 milyon ken 2010 da olmus 270 MILYON

Yol demisin...

79 yilda yapilan toplam bolunmus yol 6100 km AKP ile 8 yilda yapilan bolunmus yol 13600 km :coffee:

Devam edeyimmi istermisin ? Daha cok var yani, bilmemek ayip degildir ogrenmemek ayiptir demis atalarimiz :tiphat:

65 de emekliyemi uzuluyorsun? Bizimkini Hollandada 67 ye cikaracaklar ondan sonrada 70...

Saglik

Akp den once (2002) sagliga ayrilan butce 3 milyar 910 tl.. Simdi (2010) 13 milyar 900 milyon tl

Saglik hizmetlerine sey... 2002 de 3 kurum vardi... Bagkur... SSK... Emekli Sandigi... 2010 Hepsi 1 cati altinda toplandi ve ayrim kaldirildi, en azindan kaldirilmasi icin calisma yapildi yapiliyor...

Toplam hastane sayisi 2002 de 35 ve yatak sayisi 6000 ken 2010 da hastane sayisi 160 yatak sayisi 31000... Acil servis seyinide soyleyim madem basladik... 2002 de 869 tane acil (yogun bakim) servis yatagi varken 2010 da bu sayi 8392 oldu...

2002 de acil servis personeli 4560 ......... 2010da 22000 acil servis personeli

Ambulans araci 2002 de 617 taneyken 2010da bu sayi 2547 sayisina ulasmistir...

Mudahale istasyonu 481 iken 2010 da bu sayi 1500 a ulasmistir...

2002 de Bircok yoremizde kis aylarinda hastaneye ulasim mumkun degilken 2010 da 132 kar paletli ambulans, 18 helikopter, 2 ucak ve 4 deniz ambulansi KAR KIS DEMEDEN HIZMET VERIYOR...

Ilac fiyatlari cep yakiyordu 2002 de... Ornek Norvasc 10 mg tablet 39.5 tl iken suan 13 tlye geriledi...

Tomografi randevu bekleme suresi 2002 de 1 seneydi 2010 da HAFTALIK...

Saglik ocagi sayisi 2002 de 1572 di ve 2010da saglik evleri sayisi 5268

Egitim

Egitime ayrilan butce 7.5 milyar tl iken 2010 da 28.5 milyar tl oldu..

Ogrenciler kitap kuyruklarinda UCRETLI kitaplari beklerken 2010 ders kitaplari UCRETSIZ

Ilk ogretimde Okullasma orani 90.98 % iken 2010da 98.17% sadece haydi kizlar okula kampanyasi ile 350 bin kizimiz okullu oldu

79 yilda yapilan derslik sayisi 460 000 iken AKP iktidarinda 8 yilda yapilan derslik sayisi 160 000

79 yillik cumhuriyet tarihinde acilan universite sayisi 76 iken 8 yillik AKP zamaninda 80 universite acildi ve universitesi olmayan ilimiz kalmadi...!

Yuksek ogretim bursu 45 tl iken simdi belsenme yardimi 150 tl + yuksek ogretim bursu 240 tl... Eder 390 tl

Mesleki egitime ayrilan butce 2 milyon ken 2010 da olmus 270 MILYON

Yol demisin...

79 yilda yapilan toplam bolunmus yol 6100 km AKP ile 8 yilda yapilan bolunmus yol 13600 km :coffee:

Devam edeyimmi istermisin ? Daha cok var yani, bilmemek ayip degildir ogrenmemek ayiptir demis atalarimiz :tiphat:

PKK mi bitmismi? Sen bittigini degil niye cogaldigini sorgula... Ben sana soyleyim... TURKIYE GUCLENIYOR HEM EKOMIK ALANDA HEMDE BUTUN ALANLARDA... BUNU ISTEMEYEN DIS GUCLER VAR, ISLERINE GELMIYOR... UYUMAYIN KARDESIM ALLAHINIZI severseniz... Guclu Turkiye hic kimsenin isine yaramiyor o yuzden bu teror seyi hala basimiza musallat... Silahlari neyi nerden aliyorlar, bi dusunun ya... Ordunun basindakiler hepsi YAHUDI cikti, simdi temizleniyorlar Saolsun HAKAN FIDAN... Israilin korkulu ruyasi !

Üst Alt