suat serdar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
türk asıllı alman futbolcu. Bu sene acayip formda. Sezon başında Almanya'yı seçmesine şaşırmıştım çünkü tıpkı Kerem Demirbay gibi oynayamaz diyordum ama yanıldım. Bu sene Bundesliga'da 15 maçta 7 golü var. Muhtemelen sezon sonunda ciddi paralara gider, EURO 2020'de de 11 oynar.

Bakalım kariyeri nereye evrilecek..

Neden vatan haini anlamadım
22 yaşındaki futbolcuyla görüştüğünü söyleyen Güneş, “Suat Serdar ve babasıyla görüşmeler yapıldı. Aynı gün 3 maça gittik sırf Suat için. Geleceğini söyledi, babası da söyledi. Evrakları bekledik göndermediler. Bu hafta içerisinde Almanya’ya çağırıldığını duyurduk. Evraklarını verdi mi bilmiyorum” dedi.

Almanya’yı seçmesi halinde bunu açıkça söylemesi gerektiğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, “Almanya’yı seçtiyse bu Türkiye’nin ayıbı değil. Gizlemeye gerek yok. Daha önce Almanya’ya alınmayacağı söylüyordu. O yüzden belki de bizi kenara koydu. Tercihlerini başka şekilde yaparlarsa açık açık söylesinler. Kimseye neden böyle seçim yaptın demeyiz. Eğer gitmişse hayırlı olsun. Bu Milli Takım herkesin seveceği, saygı duyacağı bir takım olacaktır. İnce hesaplarla bu hayat devam etmez” şeklinde konuştu.

Suat hemşehrim bizzat tanışmadım amcasını tanıyorum ama herkes çok alçak gönüllü diye bahsediyor hatta bir çay ocağında özel bölümü var suatın fotoları formaları vs.. Umarım denk gelir de tanışırız yolu bahtı açık olsun..

Şu an ligin en golcü merkez orta saha oyuncusu konumunda sanırım.

Performansı böyle devam ederse Euro ya kesin gider. Orta saha da Kroos banko, yanındaki partneri de sakatlık falan yaşamazsa Ilkay olur. Geriye zaten Goretzka ve Rudy kalıyor. Rudy b.k gibi olduğu için Goretzka ve Serdar yedek olarak kadroda yer alırlar.

sent via GSC

meseleyi sağa sola çekmeye gerek yok hocam burda durum yukarıda açıkladığım üzere bi söz verilmişken namertlik yapmak
yoksa banane neyi seçmiş
ha şu milli takımın ortasına ilaç olabilirdi, sitemim biraz da ondan
Valla koca koca adamlar ne sözler verip cark ediyo sonucta 20 yaşında bi cocuk yanlış yapmış olabilir alt tarafı futbol cokta kafaya takmamak lazım böyle şeyleri

Üst Alt