Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı?

Cevap: Şükrü Saraçoğlu Stadı yıkılacak mı?

Yıkmaları İMKANSIZ!

15-20 milyon taraftarı olan bi külüp bu

Bü ülkede o şerefisizi sırf destekçileri var ortalık karışır diye asamadılar, anlıyan anladı!

Ha aynısı bizim stadada olsa bizimkinide yıkmazlardı çünkü bizdede 25 milyon taraftar var

Yasalar her zaman büyükleri korur

yıkarsanız istifa ediyovum etttttttttttttttttt-im..

Yıkmıyomusunuz istifamı geri alıyovum allllllll-dım..

stad yıkılsın diyenlere yazıklar olsun çok da ağır konusurdum ama neyse.o stad bu ülkenin stadı sadece fenerin değil bakın ne güzel uefa kupası finali oynandı orada ne kadar faydalı oldu ülke için.kesinlikle yıkılmasın o stad.saracoglu türkiye nin en iyi stadıdır tabi 10 ay sonra ikinci sıraya düşecektir o farklı.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı kentsel sportif alan projsine uymadığı gerekçesiyle yıkılacak.

''Bülent Uğurses tarafından İstanbul 4. İdare Mahkemsine açılan 2006/2281'nolu davada Stad kapasitesinin iki katına çıkarıldığına dikkat çekilerek istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kabul edilen imar projesine itiraz edildi.'' denildi.

''İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve 09.03.2005 tarihinde onanan 1/1500 ölçekli Kadıköy Merkez ile E-5 Otoyolu ara bölgesi Nazım imar Planının Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun bulunduğu Kadıköy 97. Pafta 1133 ada ve 13 parsel sayılı taşınmaza ilişkin stad kapasitesinin arttırılmasının trafik ve nüfus yoğunluğu arttırdığı hukuka aykırı olduğu iddia edilerek alınan kararın iptali ve yürütmenin durdurulması istendi.'' denilen açıklamaya şöyle devam edildi;

''Uyuşmazlık konusu imar planının amacına uygun yapılıp yapılmadığına ilişkin teknik bilgiye ihtiyaç duyulduğundan 16.10.2006 günü bilirkişi keşif yaptı. Daha sonra 07.12.2007 günün ara karar verildi. İstanbul 4. İdare Mahkemesi bilirkişi raporunu da göz önüne alarak 21.01 2009 tarihinde karar verdi.

Mahkeme kararda şu açıklamayı yaptı:

Kadıköy 97 pafta 1133 ada 13 parsel sayılı taşınmazın 1/1500 ölçekli Kadıköy Merkez ile E-5 Otoyolu ara bölgesi Nazım imar planınında kentsel ve bölgesel büyük spor alanı fonksiyonuna ayrılmasının şehircilik ilkeleri ve planlama teknikleri ve imar mevzuatına uygun olmakla birlikte böyle önemli bir işlevin yakın çevre ve çevre ulaşım odaklarına çevresel etkinliklerin nasıl giderileceği noktasının çözüm önerisi getirmemesi yönünden şehircilik ilkeleri ile planlama teknikleri ve kamu yararı yönünde hukuka aykırı olduğu saptanmıştır. Açıklanan nedenlerle dava konusu planın uyuşmazlık konusu parselle ilgili kısmının iptaline karar verilmiştir.''

:D

Şükrü Saracoğlu yıkılıyor! - Mynet Spor

Ya böyle şey olmaz sanmıyorum, tabiki engel tabiki yasalara göre orada bulunmaması lazım stadın ama Aziz bulur birşey yine devam ederler yollarına.

Yıklısın ya fenamı olur şöyle yıkım ekipleri bir sabah ansızın gelse :asd:

Adamlardaki arsızlğa bak stadı 2 katı kapasiteye çıkarmışlar bide kaçak gece kondu mu nasıl izin verdiler yapımına bunun?

:kick: N'olur yıkılsın ya valla o günü bayram ilan ederim. :evilsmile:

stad yıkılsın diyenlere yazıklar olsun çok da ağır konusurdum ama neyse.o stad bu ülkenin stadı sadece fenerin değil bakın ne güzel uefa kupası finali oynandı orada ne kadar faydalı oldu ülke için.kesinlikle yıkılmasın o stad.saracoglu türkiye nin en iyi stadıdır tabi 10 ay sonra ikinci sıraya düşecektir o farklı.

???

Stadı yıkmak isteyen de Türk Mahkemeleri sonuçta.Ne demeye çalıştığını hiç anlamadım ama.

Stadın yapımında uygunsuzluk varsa yıkılsın.Stadı yıkanda zaten bizim mahkemelerimiz başka bir millet değil.Burda milliyetçilik ne alaka çözemedim?

eeee fakirlerin gece kondulari yikilirken neden aglamiyordunuz??? fenerin ki yikilinca mi aglicaz,

uefa finali oynanmis bana ne, olimpiyatta cl finali oynandi,

adamlar sahtekarlikla bir i$ yapiyorlar ona mi saygi gostericez???

yikilsin

eeee fakirlerin gece kondulari yikilirken neden aglamiyordunuz??? fenerin ki yikilinca mi aglicaz,

uefa finali oynanmis bana ne, olimpiyatta cl finali oynandi,

adamlar sahtekarlikla bir i$ yapiyorlar ona mi saygi gostericez???

yikilsin

hayırrrrrrrr itiraz ediyorum bu karara stad yıkılamaz yakılmalı yakılmalııııııııııı:asd::asd::asd:

yıkılması mucizevi birşey olur :) tayyip baştayken hele bide :D ayrıca arkdaslar stadı yıktırıcak hükümet fb lilerden ciddi oy kaybedebilr ayrıca

Üst Alt