Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

Cevap: Süleyman Bayram | GShastası çalışmaları

selçuk inan çok güzel olmuş ama hakem olmasaymış daha şık olurmuş

Evet YENI Logo'm artik bu şekilde; ayrıca yeni çalışmalarımda olacak şablonda görünüyor. Umarım beğenirsiniz..

Tskler:) Valla Ardayi cok sevmis olsamda son zamanda yanlis yolda oldugu icin simdilik öyle bi düsüncem yok.. Temelde demek istediklerini kismen dogru bulsamda kelimeleri secerken yanlis cümleler kurdu maalesef.. Insallah hatadan erken döner

Cok guzel olmus gercekten, eline saglik hocam.

Sari Kirmizili yeni logo da dehset olmus, bayildim!

Süleyman ellerine sağlık dostum. Yine harika işler çıkartmışsın.

Ufak bir ricam olmuştu. Önceki sayfalarda olan Selçuk İnan çalışmanın benzerini yüksek çözünürlükte (WP için) Elmander'e yine nostaljik uygulama yapabilir misin ?

Teşekkürler.

Süleyman ellerine sağlık dostum. Yine harika işler çıkartmışsın.

Ufak bir ricam olmuştu. Önceki sayfalarda olan Selçuk İnan çalışmanın benzerini yüksek çözünürlükte (WP için) Elmander'e yine nostaljik uygulama yapabilir misin ?

Teşekkürler.

Elmander icin zaten yeni Wallpaper niyetim coktan var ancak vakit bulamadim. tez zamanda insallah yaparim biseyler

Elmander icin zaten yeni Wallpaper niyetim coktan var ancak vakit bulamadim. tez zamanda insallah yaparim biseyler

Teşekkür ederim. Bekliyoruz. Çalışmalarının bir kısmını dün facebook üzerinden paylaştım arkadaşlarla (imzan duruyordu yani öyle birşey yapmadım bilgin olsun:) ) epey bir "like" topladın. Tebrik ediyorum tekrar.

Üst Alt