GSC Haber - Süleyman Hurma: "Galatasaray'a gazoz parasına oyuncu vermem" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süleyman Hurma: "Galatasaray'a gazoz parasına oyuncu vermem"

Normal insan oyuncumu gazoz parasına yollamam der takım ismi söylemez. Ama bunlar yalama olduğu için direk Galatasaray diyor

Yahu bunlardan bedava dahi olsa almayın oyuncu falan, bunlar türk futbolundaki kanserdir, Hurma nefretimsin hurma emin ol senin bize beslediğin kinin çok daha fazlası bizde var sana. O çok sevdiğin başkanına da selam söyle yaptıklarınızın çok net farkındayız, döndürdüğünün şikenin farkındayız illa ki çıkacak bunlar sizden azıcık sabredin

Ali'nin kucağından inmezsin ama. Sivas, Rize, Gümrük, Kasımpaşa.. Bunlar malumun arka bahçesi. Seni kaale alanlara yazık.

Zeki ve nazlanan Rıdvan konuşulurken, ille yerli olacaksa Levent düşünülsün bari demiştim. Okan Hocanın beklerde vageçilmez gördüğü tempo konusunda vasatı bile bulamadığını, pasör bek kimliğiyle faydalanılabileceğini de eklemiştim.

Bahsedilen rakam makul sayılır ama yedek olarak yine de istemezdim şahsen. Adam bildiğin vıdı-vıdıcı orta saha oyuncusu; yoklukta solbek olarak idare ediyor işte...

Üst Alt